Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonlo helyzetben? Megismerkedtem egy fiuval, eloszor egy buliban lattam.valami elkepesztoen nagyon nagy hatassal volt ram...De en is ra, ugyanis napokkal kesobb megkeresett es beszelunk egy ideje.

Figyelt kérdés
En nem allok keszen most egy komolyabb kapcsolatra,megis randiztam vele. Aztan egy csodalatos ejszakat toltottunk egyutt.Majd aztan megint. Viszont en eleg csunyan mondtam meg neki,hogy nem szeretnek tole semmi komolyat sem. (O azt mondta igen) Azota nem nagyon keres,sot,ignoral. De en azt hiszem megbabonazott. Olyan, mintha 1000éve ismerném, szinte tokeletes volt vele minden perc. Mit tegyek?

júl. 19. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj.
júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Lépj tovább ha már tönkre ment kár erőltetni.
júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezt, hogy mi az, hogy nem állsz keszen egy komolyabb kapcsolatra. Jól mondják előttem, igen, várj (a semmire) és lépj tovább, mert az a fiú olyat érdemel, aki megbecsüli.
júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!