Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akkora nagy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora nagy dolog a szeretlek szó kimondása, amikor egyértelmű, hogy azért vannak együtt a felek, mert szeretik egymást, miért kell ez az én mondtam, de te nem, meg kimondjam-e vagy sem, miért kell ez a tipródás?

Figyelt kérdés
A való életben is ez megy, vagy csak a romantikus filmekben?
szept. 11. 08:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ill. azért manapság sok a manipulatív ember, aki játszik a másikkal és a végén még azzal is jön, amikor megcsalja, elhagyja, hogy "de hát én sosem mondtam neked, hogy szeretlek"... így legalább hivatalosan rá lehet mondani, hogy hazug.
szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10: Ott más baj van, ha valaki olyannal van együtt, akit nem szeret. Meg hát neki nem is mondja ezt vsz..
szept. 11. 11:56
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem pl hatalmas dolog kimondani, nem is szoktam. Nekem párom mondta anno' először és el kellet neki magyaráznom, hogy nekem nem jön ez, hogy szavakba öntsem az érzéseim.

Kiskoromban nekem soha senki nem mondta, hogy szeretlek, nem öleltek meg, nem adtak egy puszit sem, nem fogták a kezemet az utcán, stb... És mennyien lehetünk így. Én nem tanultam meg jól szeretni és nem esik jól kimondani, hogy szeretlek. Ezért nem is mondom, de a párom elfogadta. Cserébe kimutatom tettekkel, éreztetem vele, hogy szeretem.

szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13: Megértelek, elfogadom. Azért kívánom, hogy sok szeretetben legyen részed a továbbiakban. :o)
szept. 11. 16:56
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

"Ott más baj van, ha valaki olyannal van együtt, akit nem szeret. Meg hát neki nem is mondja ezt vsz.."


Dehogynem. Pont azért, mert tudja, hogy a másik szereti. Nem akarlak bántani, mert kedvesnek tűnsz, de nagyon romantikusan látod a világot.


Bár ebben én is ludas vagyok. Én pl. nem hiszem, hogy tud szeretni, aki nem mondja ki. Abban van egy gát. Nekem sem mondta senki, hogy szeret. Ez nem mentség. Én alig vártam, hogy tettekkel, szavakkal, mindennel kimutathassam a szeretetem.


Megint oda érkezünk el, hogy könnyebb a másik nemi szervét nyalogatni, mint szerelmet érezni és verbálisan megosztani. Valahogy a dugáshoz senki nem érzi félénknek magát.

szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15: Ezzel egyetértek, a vége nagyon szemléletes volt. :D
szept. 11. 20:43
 17/21 anonim ***** válasza:

Attól,hogy te nem hiszed,hogy lehet szeretni szavak nélkül, attól még lehet. Hányan mondják hogy "szeretlek",a csillagokat lehazudjak az égről, közben meg csak kihasználják a másikat.

Közben meg vannak emberek,mint pl én is,aki 12 éve a szeretett párja mellett van,mégsem komfortos azt kimondani szavakkal,hogy szeretlek.

Nem kell egyetérteni,de mások vagyunk,úgyhogy nem kéne ezt a dolgot is feketenek meg fehérnek látni.

szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17: Kérdés: melyik a fontosabb, hogy te komfortosan érezd magad, vagy hogy a társadnak örömet okozz azzal, hogy kimondod, hogy szereted?
szept. 11. 20:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés,hogy a társam a szavaktol,vagy a tettektol erzi magat inkabb szeretve? Lehet ezen naphosszat is vitatkozni,csak szerintem felesleges.
szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19: Ha neki sem fontos, akkor valóban elhagyhatod. Azonban, ha neki kellene, és mégsem teszed, akkor gond van. A tettek nem mindig elegendőek.
szept. 11. 21:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!