Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akkora nagy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora nagy dolog a szeretlek szó kimondása, amikor egyértelmű, hogy azért vannak együtt a felek, mert szeretik egymást, miért kell ez az én mondtam, de te nem, meg kimondjam-e vagy sem, miért kell ez a tipródás?

Figyelt kérdés
A való életben is ez megy, vagy csak a romantikus filmekben?
szept. 11. 08:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
#20 Szerintem ez inkább fordítva szokott igaz lenni a gyakorlatban. Hiába a sok szép szó, ha nincsenek mögötte tettek, amitől valóban érzed is, hogy ténylegesen szeretve is vagy. Egy idő után már nagyon kevés tud lenni bármilyen kedves szó, ha közben meg folyamatosan azt érzed, hogy amúgy meg bele vagy taposva a "sárba". Pl nehezebb az életed mellette, mint nélküle, meg ilyenek.
szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!