Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akkora nagy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora nagy dolog a szeretlek szó kimondása, amikor egyértelmű, hogy azért vannak együtt a felek, mert szeretik egymást, miért kell ez az én mondtam, de te nem, meg kimondjam-e vagy sem, miért kell ez a tipródás?

Figyelt kérdés
A való életben is ez megy, vagy csak a romantikus filmekben?
szept. 11. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
"amikor egyértelmű, hogy azért vannak együtt a felek, mert szeretik egymást" - Ez nem egyértelmű.
szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szepen neveztek el.. mert valojaban quro pajtik legtobbszor..
szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez filmes faaszság, de amúgy nem egyértelmű sajnos, hogy azért vannak együtt, mert szeretik egymást.
szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Ezt én se értem, főleg ha már kapcsolatban vannak. Hát nyilván azért vagyok kapcsolatban mert szeretem a másikat, azt hittem másoknak is evidens ez. :D
szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem szeretnék egymást, akkor nem lennének együtt. Szerintem is egyértelmű. Ha ezt valaki nem látja át, az nem sok értelemre vall...
szept. 11. 10:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégiscsak egy pontos és hivatalos kifejezése annak, hogy szeretik egymást. És nem, sajnos az együttlét nem garancia a szerelemre. Van, aki simán kihasználja a másikat ingyen szexre vagy anyailag, amíg nem jön jobb.
szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem. Ez mondjuk elég szomorú. Aki meg kihasznál, az simán hazudhatja is ezt. :o(
szept. 11. 11:15
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerűen jólesik kimondani. Nagyon. Persze abból is érezzük, ahogy egymásra nézünk, egymáshoz érünk. De nagyon jó leírni, kimondani...

N

szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy vannak emberek, akiknek sokat jelenthet az, ha azt mondják nekik, hogy szeretik. Ilyenkor azt gondolhatják, hogy legalább abban a pillanatban, amíg elhangzik ez a szó, addig is a másik csak rájuk gondol, ergo csak vele törődik, meg ilyenek.

Esetleg betudható még a "kedveskedő szavak" szeretetnyelv egyik fajta megnyilvánulásának is.


Sohasem tudtam őszintén kimondani senkinek sem azt, hogy szeretem, mert mindig zavarodottságot éreztem magamban legbelül. Azt "gond nélkül" ki tudtam mondani valakinek, ha szerelmes lettem belé, de ez a szeretlek duma, ez nem ment őszintén, egyszer sem.


(Pszicho magyarázat: azt, hogy én tényleg szeretek, jól szeretek-e valakit, azt én nem tudhatom, azt mindig csak a másik fél tudhatja, tehát ennek a szeretleknek a mondogatása valójában még nem jelent túl sok mindent.)

szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Hát, ha nem szeretnék egymást, akkor nem lennének együtt. Szerintem is egyértelmű. Ha ezt valaki nem látja át, az nem sok értelemre vall..."


Ez már... lehet anyáink sem szeretik egymást. Nem adott, hogy akik együtt vannak, szeretik egymást. Sokszor azzal vannak, aki jutott.

szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!