Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordul-e és ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul-e és ha igen, milyen sűrűn hosszabb (minimum 1 éve tartó) párkapcsolatodban a smárolás, összeölelkezve/összebújva (konkrét szex nélkül, vagy attól függetlenül) csókolózás?

Figyelt kérdés

Pl kiránduláson a tájban gyönyörködve, filmezés alatt, stb.

Vagy ez inkább a kapcsolat első szakaszának a sajátja?


júl. 21. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, de sokan önzők. Keress mást. Sztem nem lehet se rávenni, se lebeszélni valakit, hogy olyan tegyen, amit akar/nem akar.
júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az önzőség mindig nézőpont kérdése. Az az önző, aki nem tesz meg valamit, amit nem akar, mert neki az nem jó, vagy az, aki elvárná, hogy megtegye a másik, amit nem akar, mert ő arra vágyik?
júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11 na a "keress mást" az kizárt, annyit nem ér. Biztos vagyok benne, hogy meg tudjuk beszélni, főleg, hogy látom, hogy másnak is ilyen a működése, és, hogy ez is lehet normális.


Köszönök szépen minden választ mindenkinek.

júl. 21. 20:28
 14/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Nekem alapvetően régebben sem volt kifejezett igényem a csókolózás, így mikor volt egy párom akinek ez rettentő fontos volt, akkor az ő kedvéért mindig belementem. Minden találkozásunkkor és búcsúnkkor ott álltunk a busz mellett és legalább 5 percig nyelvcsatáztunk, mert hát az igazán szerelmesek ezt csinálják. Mozgólépcsőn megsértődött, amikor nem akartam először, merthogy mi az, hogy én őt szégyellem, szóval utána már ott is. Random a szobájában, meg úgy bármikor, sorban állva és stb. Nyilvános helyen és privátban is, hiszen a szerelmesek így csinálják. Nekem ettől herótom volt, a magam részéről eleve nem szeretem a nyilvános érzelemnyilvánítást, egy gyors szájrapuszi, kézfogás, ölelés persze, de egymás ölében ülni egy padon vagy a mozgólépcsőn vagy a boltban sorban állva percekig smárolni, háááát... Nekem ez teher volt és nem jött zsigerből, nekem ez nem tetszett. Mégis csinálam. Mert hát szeretem, és nekem ha ez nem fontos, neki meg igen, akkor miért ne? Ugyanez amúgy az orálszexszel, én nem rajongtam érte különösebben sosem, de ha a másik akarta, hadd csinálja. Ez az exem meg nagyon odavolt érte, nem telhetett el úgy szex, hogy ne kezdte volna egy ~20 perces nyalással az egészet. Függetlenül attól, hogy amúgy én csak egy gyors, alapos gerincre vágásra vágytam volna vagy az ilyen elnyújtott nyalakodásra.


Szóval a vége az lett, hogy másfél évig jártunk és most már utálok csókolózni, és az orálszex is olyan dolog, hogy a férjem meglepődik, ha felhozom, hogy esetleg lehetne. Őt nem zavarná gyakrabban sem, de nem annyira megszállottja, hogy az én igényeimet felülbírálva csakazértis kinyaljon, mert hát a nők ezt szeretik. Ugyanez a csókolózással, neki amúgy szerencsére szintén semleges a dolog, így mivel én nem szeretem, ezért elvan vele alkalmanként. Ebből kiindulva nem biztos, hogy mindig az a jó, ha az erőlteti meg magát, akinek nem annyira fontos a smárolás/egyéb, pusztán a másik kedvéért. Állandóan és mindig és kivétel nélkül. Lehet beszélni és megállapodni valami átmeneti megoldásban, szituációkban kiegyezni vagy nem tudom, amikor te kifejezetten igényelnéd és a párod nem zavarja, hogy azért neked se kelljen teljesen lemondani róla, de kikövetelni, hogy márpedig ha a kapcsolat elején ment, akkor menjen 20 év múlva is, egy kicsit irracionális.

júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 nagyon szépen köszönöm ezt a választ!
júl. 22. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!