Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg lehet bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani egy csókolózást?

Figyelt kérdés

Ha a történetben az egyik fél a nő a másik pedig a volt barátja.

A helyzetet rontja, hogy a nő jelenlegi barátja kicsit mindig is féltékeny volt az ex miatt.

Szerintetek megbocsájtható egy csókolózás?


2022. jún. 27. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtható, és ezzel együtt ott kell hagyni.
2022. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. A nő viszont átgondolhatná, hogy mit is akar tulajdonképpen, ha még mindig az exével smárol. Ezek szerint még mindig fontos, nem kellett volna új kapcsolatba kezdeni, ha az előzőt nem zárta le.
2022. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között semmiképp. Nyilvánvalóan nem zárta le az exet. Ez pedig csók nélkül is elég egy szakításhoz.
2022. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtható, de nem felejthető
2022. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éves kapcsolatpt zártam le amikor megtudtam hogy a parom diszkoban csókolózott egy csajjal.

Elei te ment ugyan a bizalmatlansági elcseszett kapcsolatban a huzavona. De többé már nem vettem őt komolyan..

2022. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem vagyok haragtartó ember. Ezzel együtt valószínűleg a kapcsolatunk végét jelentené. Nyilván minden helyzet más, nem tartom kizártnak, hogy ezen túl lehessen lendülni, de jobb nem játszani a tűzzel.
2022. jún. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, hisz azt mondta téged nagyon szeret te vagy a mindene, te is nagyon szereted őt....boldog felhőtlen kapcsolat.
2022. jún. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csók sokkal intimebb, mint a szex. A szexet hamarabb meg tudnám bocsátani, mert ahhoz nem kell érzelem. De a csókhoz igen.

Ettol fuggetlenul egyik esetben sem maradnék az illetővel.

2022. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!