Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg lehet bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani egy csókolózást?

Figyelt kérdés

Ha a történetben az egyik fél a nő a másik pedig a volt barátja.

A helyzetet rontja, hogy a nő jelenlegi barátja kicsit mindig is féltékeny volt az ex miatt.

Szerintetek megbocsájtható egy csókolózás?


2022. jún. 27. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és ezzel vége is lenne.

Az exel smárolás kb annyit jelent, hogy szart se jelentek a szemében, mert még mindig az exét akarja.

2022. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsátani (akkor sem, ha nem az az ex, hanem egy idegen, akire nem tudtam féltékeny lenni, mert nem is ismertem, akkor sem, ha részeg volt).
2022. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

*A helyzetet rontja, hogy a nő jelenlegi barátja kicsit mindig is féltékeny volt az ex miatt.

- ezek szerint nem is alaptalanul volt féltékeny...

2022. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!