Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan aki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki rajtam kívül vár vagy várni akar ha megismer vagy már megismert egy fiút vagy lányt nem csak a szűzeség elvesztésével de az első csókolozásal is az esküvőig? egyépként lány vagyok 23 éves

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

*egyébként, *szüzesség, *csókolózással.


Nézd... Az, hogy nem adod oda magad egyből, az nm baj. (Bár ha a szerelem és a vonzalom megvan, abban sem látok kivetni valót.) De ez az erőltetett várakozás egyszerűen hülyeség.

Még a szüzességgel is hülyeségnek tartom várni. Tetszik vagy nem, bár egyéntől függ, hogy milyen mértékben, de a szexualitás is a kapcsolat része. És ha a szexualitásban nincs meg az összhang, az könnyen a kapcsolat tönkremeneteléhez vezet. Ami ha így van, szerencsésebb, ha esküvő előtt derül ki. Technikailag ezzel csak a válás esélyét növeled meg.

De hogy még az első csókkal is, 23 éves korban te várakozni akarsz?? Én (F) sem siettem el, mert 18 éves koromban csókolóztam először, de leginkább azért, mert rohadt válogatós voltam a párkapcsolat terén, és azon kívül meg nem akartam csókolózni... de hogy elvből, és még 23 évesen sem?

Az biztos, hogy ha ilyen barátnőm lenne, nem sokáig lennék mellette. Azt megértem, hogy valaki nem akar rögtön lefeküdni. De hogy nulla, azaz zéró intimitás legyen egy kapcsolatban? Ez kistini korban még elmegy. De amúgy semmi értelme.

2022. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Probald ki 50 eves korig a varast, az az igazi. Lenyeg, hogy ne legyen gyerek.
2022. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a legrosszabb dolog, amit az ember csinálhat... minden jót megtagadni, amiért a Földön vagyunk? Esetleg a csiklódat nem akarod kivágatni, nehogy bármi szexuális vágyad lehessen!!
2022. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most nem tudom, hogy simán csak valami mentális beütésed van, vagy súlyosan valláskárosult vagy?

Mondjuk egyik sem nyerő dolog.

2022. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos van, de ő is nagy butaságot követ el. Miért tervezed ezt?

Volt rossz csókban, és szexben is részem, nem egyszer, ezt biztos nem kockáztatnám meg ezzel a lutrival. Eleve nem házasodnék össze olyannal, akivel nem éltem együtt éveket, úgy meg tarthatatlan is lenne az állapot.

2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Butaság lenne így tenni!


Gondolj bele!

Ha valamelyikötőknek rossz a szex akkor házasság után rögtön válás?

Meg amúgy is ezzel csak magadat vonnád meg jó dolgoktól.

2022. jún. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!