Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt Informatika tanáromba! Mit tegyek? 23 éves vagyok

Figyelt kérdés

szoval rêgen általánosba ő tanitott nekem Informatikát meg mateket és én nagyon Bele szerettem egyszerűen még most Is szerelmes vagyok Belé! Volt mikor a suliba többször Is megérintette a Hátamat! És Figyelt! Énis Figyeltem őt De csak akkor amikor ő nem Figyelt engem! És aztán Pàr év mulva Kijártam az általánost, és rá Irtam Pár Honappal ezelött a tanárra, és elkezdtünk Beszélgetni, De az nagyon Gyanus nekem Hogy Hülyének néz engem mert Be akarja velem Ismertetni Hogy én nem Ismerem őt és ő se engem...mert azt mondja ő sose tanított abba a suliba egyépként Budapestiek vagyunk mindketten! Ja és szoval találkozni Is szeretne tegnap megkérdezte tőle van e kedvem találkozni! Hát én Igent mondtam De JövöHéten Fogok vele találkozni! Vajon miért akarHat találkozni? amúgy mikor órám volt vele régen folyton segítséget kértem tőle mivel nem tudtam az anyagot...és mikor oda jött hozzám akkor nagyon közelhajolt mert direkt hátulrol segitett és olyan érzés volt mint ha át akart volna ölelni vagy megakart volna érinteni! Meg mikor ketten voltunk Bent elkezdett rám mosolyogni meg mikor mentem Be utoljára mert utolso voltam mikor mentunk Be a terembe az osztályal és Direkt túl közel mentem Hozzá! Ő meg meg érintette a karomat! Ja és még valami megvan nősülve! És szerintem megakarja csalni a Feleségét! Egyêpként lehet Hogy mostanra össze vesztek! Mert lshet a szíve össze tört és azért akar velem találkozni Hogy le nyugodjon! Bár én örülnék annak Ha megcsókolna! Vagy át ölelne akár a kezemet megFogná! Olyan megnyugató érzés lenne!



LÉCI SEGÍtsetek!Köszönöm elöre Is a válaszokat!



trollkodok Kimeljenek!



2022. máj. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Meg fog dugni nagyon
2022. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodók kíméljetek? Hát a kategóriát eltévesztetted, cica. Egyedül a korod, ami igazolja, hogy jó, de a leírás kb egy kamaszé.
2022. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg, ilyen helyesírással meg írásképpel mit akarsz te egy tanártól?!
2022. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Compile-ozz le egy BSD kernelt SSD + IO operációkra optimalizált flagekkel majd küldd el a benchmarkjaidat neki beszélgetés indítónak.


zǝɥʞǝuǝʎlᴉ zɐ ʇɹé ɯǝu ő 'ɹáuɐʇ ɐʞᴉʇɐɯɹoɟuᴉ 'sɔoq 'ɐſ

2022. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éjfél elmúlt, ne kiabáljál már légyszi.
2022. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Múltkor még ebbe a csávóba voltál szerelmes, mi ez a többes személyiség nálad?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2022. máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Jó észrevétel. Kamukérdés ez is természetesen... :)

2022. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb rész - megvan nősülve! Édes-ékes anyanyelvünk :)))
2022. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!