Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megszerettetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megszerettetni vele a csókolózást? (24/F 23/L)

Figyelt kérdés

Barátnőm nem szeret csokolózni (3 hónapja vagyunk együtt). Reméltem, hogy majd megszerettetem vele (eddig azt a visszajelzést kaptam korábbról, hogy jól csókolok, többórás csókcsatáim voltak az exeimmel), de vele két percig sem lehet. Én nagyon vágynék rá, erről beszéltem vele is, ígérgetett,de nem változott semmi.

Egy hete úgy alakult, hogy külön mentünk társaságba. Ittam is és nagyon nehéz volt visszafognom magam, hogy ne közeledjek lányok felé, csak a csókolózás miatt. Nem tettem semmit, de szégyellem magam a gondolat miatt is.

Tehetetlennek érzem magam. Nagyon szeretem, jó a kapcsolatunk minden más téren, nem akarok emiatt szakítani.

Van, aki tudott változni a párja miatt? Mit tehetnék? Követelőzni nem akarok, de nagyon rossz így.



2021. aug. 6. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Remélem az ölelkezést, meg a szexet sem szereti. Meg a kézenfogást, meg a puszit sem. Mert ha így van, akkor találtál egy nagyon jó havert magadnak. Amivel amúgy nincs gond, csak ez nem párkapcsolat.
2021. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezekkel nincs gond.
2021. aug. 6. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szereti, ne erőltesd. Ha ezt nem felel meg nekdd így, beszélj vele. Ha így sem lesz oké, engedd el.
2021. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretem igazán a nyelves csókot, de a szájrapuszit, ölelkezést, szexet igen. Szóval nincs közük egymáshoz. Az a lényeg, hogy ne erőltesd, mert ha jönnie kell, akkor jön magától.
2021. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 harebell ***** válasza:
100%
Két olyan ismerősöm is van, aki egyáltalán nem szeret csókolózni (az intimitás és a szex más elemeivel nincs semmi gond), ők állításuk szerint mindig is így voltak és az se változtat a helyzeten, ha szerelmesek lesznek vagy úgy érzik, megtalálják életük párját. Szóval a jó hír az, hogy nem veled van a gond, a rossz meg az, hogy nagyon-nagyon kevés az esély arra, hogy bármi változás legyen. Esetleg akkor, ha valami rossz tapasztalat miatt alakult ki nála, akkor talán lehet dolgozni rajta. De így, ha a kedvedért bele is megy, igazán élvezni nem fogja.
2021. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Egy 35-ös igazi pasit szeretne csókolgatni. Te rohadtul nem hozzávaló vagy. Csak elvan veled. Dehogy jó a kapcsolatotok! Naiv kis ....!
2021. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!