Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordul-e és ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul-e és ha igen, milyen sűrűn hosszabb (minimum 1 éve tartó) párkapcsolatodban a smárolás, összeölelkezve/összebújva (konkrét szex nélkül, vagy attól függetlenül) csókolózás?

Figyelt kérdés

Pl kiránduláson a tájban gyönyörködve, filmezés alatt, stb.

Vagy ez inkább a kapcsolat első szakaszának a sajátja?


júl. 21. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Van aki szeret smàrolni, annak megmarad a csók a kapcsolatban. Én eleve rühellem, szex közben oké, de anélkül taszít az egész, így eleve nem túl gyakori már az elején sem.
júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát nagyon remélem hogy nem csak a rózsaszín ködre jellemző ez. Mi 3 éve vagyunk együtt, még mindig mennek ezek a dolgok. Csak már nem istenként és istennőként tekintünk a másikra, hanem emberi lényként :D
júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk a kapcsolat első szakaszában sem volt. Én nem szeretek csókolózni, főleg nem pl filmnézés közben (akkor ugyanis a filmet nézem, az érdekel, nem akarok közben mást csinálni). Az esküvőnkön smároltunk nyelvvel utoljára. Azt megelőzően meg kb az első csókok/szexek idején, de hamar leszoktunk róla.

Random szájrapuszik, ölelések, bújások viszont napközben vannak még mindig, ugyanúgy, ahogy az elején is voltak. Ez nem múlt el, és viszonylag sok van belőle, szextől teljesen függetlenül is.

Több, mint 10 éve vagyunk együtt.

júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
napi szinten, alap dolog.
júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 10 év után is játszik
júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akinek mindez nem igénye, annak nehéz lenne mégis smárolni, erre odafigyelni, ha a párjának ez fontos lenne?
júl. 21. 17:45
 7/15 anonim ***** válasza:

6, ha nincs igényed arra, hogy a másik nyalogassa a lábujjad, vagy te az övét, akkor nehéz lenne mégis odafigyelni erre, ha a másiknak fontos lenne?

Ha valakit taszít, vagy csak szimplán nem vonzz egy tevékenység, az legfeljebb belekényszeríteni tudja magát, miközben rohadtul nem akarja. Kellene neked, hogy a másik undorodjon, vagy napi kötelező feladatnak lássa a csókolózást és kötelességtudatból csinálja?

júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 a kapcsolat elején ezek megvoltak spontán, úgyhogy annyira nem taszíthatja a dolog
júl. 21. 18:43
 9/15 anonim ***** válasza:
8, tegyük fel nem taszítja, csak tök érdektelen neki. Jó lenne, ha pipálgatná gondolatban, hogy jó, hu, ma is meg volt a kötelező kettő? A kapcsolat legelejére hivatkozva kijelenteni, hogy valami nem zavaró a másiknak megint necces. Ha szerelmes volt az elején, az olyan hormon bomba, ami sok mindent kellemessé, elfogadhatóvá tesz.
júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 nem tudom, ha én mindenestül szeretem a párom (ahogyan azt rajta is látom), akkor biztos, hogy nem kényszernek fognék fel valami olyat, ami nekem semleges, de neki tudom, hogy fontos...
júl. 21. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!