Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak bele tudnak szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak bele tudnak szeretni egy teltebb nőbe?

Figyelt kérdés

Nem horror elhízottra gondolok, akinek gyakorlati nehézségeket jelent a túlsúlya egyszerű mindennapi helyzetekben is, hanem olyan 15 kiló körüli feleslegre. Mert mondjuk megfogja őket a nő arca, kisugárzása, személyisége, az, hogy mennyire jól elvannak együtt, akár viccelődés, akár mély beszélgetések szintjén, vagy bármi, ami még döntő tényező lehet a szerelembe esésben. Nyilván az ilyen kapcsolat főleg organikusan tud kialakulni, közösségben, ahol egyszerre/együtt mozog a két személy, így inkább ilyesféle szcenáriókban gondolkozzunk, ne Tinder randikban.

Azért kérdezem főleg, mert nem tudom, érdemes lehet-e bármiféle társkeresési kísérletbe bocsátkoznom, mielőtt lefogynék (tervben van ettől függetlenül is, vékonyabban jobban tetszem magamnak).



júl. 20. 02:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ha csak külsőt nézem akkor a sportosan feszes és vékony nők az ideáljaim. Azonban ettől független olyan nőbe szerettem bele anno akin volt vagy 20-25 kiló plusz. Szóval ismerkedésnél nem zárom ki a kerekebb nőket sem (nyilván bizonyos határig), és ha van valós akaratuk az életmódváltásra akkor részemről zöld út van az ismerkedésre. [Rajtam perpill olyan 5-10 kiló plusz van most, egy 10-estől már én is megszabadultam, szóval nem egyoldalú elvárásokkal operálok.] 34/F
júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy kérdezed, mintha nem láttál volna még kövér nőket párral. Van ám egy csomó férfi, akiknek esélyünk sincs vékony nőknél, vagy akiknek tényleg kimondottan a teltek tetszenek.
júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt sok férfinak eleve a teltebb nők jönnek be. Másrészt ha egy telt nő normális és értelmes, akkor olyan férfi is bele tud szeretni, akinek amúgy a modellalkat tetszik.
júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
22%

“ Másrészt ha egy telt nő normális és értelmes, akkor olyan férfi is bele tud szeretni, akinek amúgy a modellalkat tetszik.”


Helyesbítsünk…olyan férfi, akinek a vékony nők tetszenek és sorra akadnak is ilyenek a horogra, nem fog kövér nővel foglalkozni. Azok a pasik viszont, mint mondjuk a 11-es válaszoló, akiknek a vékonyak jönnek be, de ők maguk túlsúlyosak és így minimális esélyük van náluk, be fogják érni teltebbekkel is, mert vagy ez, vagy a semmi.

júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%
#14 Ha a vékony nők buták vagy elviselhetetlenek, a kövér nő meg normális, akkor a kövér nőt fogja választani az a férfi is, akinek amúgy a vékonyak jönnek be. Az a baj, hogy magadból indulsz ki: nektek nőknek valóban a külső a legfontosabb, nekünk férfiaknak viszont a személyiség.
júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
#15 de most te abból indulsz ki, hogy csak két nő közül választhat. Egy bunkó vékony meg egy kedves kövér közül :D A valóság nyilván nem ilyen. Van rengeteg jólelkű okos vékony és rengeteg bunkó buta kövér nő is.
júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy mennyi duci nőnek van párja, valahogy csak kellenek ők is valakinek. Szóval miért ne?
júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Bele is szerettem, és most is szeretem. Pedig nem 15 kg felesleg van rajta, hanem jóval több. A személyisége is nagyon megfog, de szexuálisan is eszméletlenül izgat. Hidd el, nem minden pasinak a vékony csajok jönnek be, ezt csak a média diktálja (diktálta eddig).
júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, én úgy látom ha szingli lennék nem lenne igazából akinek tetszenék.


Rajtam 10-12 kg körül van csak. A derekam sokkal vékonyabb amióta úgy edzem ahogy, de a poci és a comb az mindig nehéz téma.


Szép arco, okos hölgy vagyok, de sajnos a férfiaknak inkább a külső számít

Tettem már itt fel kérdést, hogy az értelmes teltebb nő a nyerő vagy a vékony.

Mindenki a vékonyra voksolt. Nekik mindegy az arc is, zacskót húz a fejére és dugja. Ez az általános


Pedig még frigid sem vagyok, sőt. Koromnál is fiatalabbnak nézek ki

Ez van. 😄


Ha szingli lennék, biztosan nem keresnek senkit, pont az ilyen felszínes emberek miatt.



24/N

júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
46%
Még bele is tudnak élvezni! :D
júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!