Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak bele tudnak szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak bele tudnak szeretni egy teltebb nőbe?

Figyelt kérdés

Nem horror elhízottra gondolok, akinek gyakorlati nehézségeket jelent a túlsúlya egyszerű mindennapi helyzetekben is, hanem olyan 15 kiló körüli feleslegre. Mert mondjuk megfogja őket a nő arca, kisugárzása, személyisége, az, hogy mennyire jól elvannak együtt, akár viccelődés, akár mély beszélgetések szintjén, vagy bármi, ami még döntő tényező lehet a szerelembe esésben. Nyilván az ilyen kapcsolat főleg organikusan tud kialakulni, közösségben, ahol egyszerre/együtt mozog a két személy, így inkább ilyesféle szcenáriókban gondolkozzunk, ne Tinder randikban.

Azért kérdezem főleg, mert nem tudom, érdemes lehet-e bármiféle társkeresési kísérletbe bocsátkoznom, mielőtt lefogynék (tervben van ettől függetlenül is, vékonyabban jobban tetszem magamnak).



júl. 20. 02:50
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok szerettem már bele teltebb nőbe.
Férfi vagyok, nem szerettem még bele senki hasonlóba, de nem zárom ki, hogy így alakul valamikor a későbbiekben.
Férfi vagyok, teljesen esélytelen, hogy beleszeressek egy teltebb nőbe.
Nő vagyok, azt tapasztalom/látom magam körül, hogy ez lehetséges.
Nő vagyok, azt tapasztalom/látom magam körül, hogy ez elég valószínűtlen, ne áltassuk egymást,
38 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%

A férfiak nem annyira válogatósak mint a nők ez azért tény.


Személy szerint akkor tudom csak elképzelni ha jól hizol, magyarán fenékre és mellre. Mondjuk azért ezt a legnehezebben és gondolom nem az a problémád hogy DD kosár és nagy fenék hanem pocak és comb.


De a túl nagy fenék számomra taszító, a kicsi homok óra alakot preferálja sok férfi.

júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer megtörtént. De ez egyedi eset volt, ilyen soha többé nem lesz.
júl. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
júl. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a teltebb nők kifejezetten tetszenek, van bennük valami huncutság, valami nagyon szerethető, de nem tudnám megfogalmazni, hogy pontosan micsoda.
júl. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép az arca, ápolt, igényes a megjelenése és magabiztos, humoros, belevaló, amolyan ,,tudja mitől döglik a légy" kisugárzása van, az mindenképp pozitív.
júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Egyértelmű a válasz . Egy telt nő szexi is lehet, a nagyon vékony lányok se jönnek be mindenkinek.

A nagyon elhízott lányok sem, de ez mindenkinek ízlés dolga.

Az ember személyisége amúgy is sokkal jobban számít, mégis csak olyas valakivel jó eltölteni 10-20+ évet akivel azért jól meg is vagytok.

Ilyenkor lehet háttérbe kerül, hogy valakin van pár kiló felesleg.

Az meg a másik, ha fogyni akarsz ne azt nézd éppen mennyi megy le. Élvezd azt amit csinálsz, a mozgást, az egészséges kajákat. Nagyon sok olyan van ami finom is, nem csak egészséges :D

júl. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
66%
Varga Irén vagy J.Lo? Mert nem mindegy.
júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan működő párkapcsolatot, ahol a feleken van túlsúly, hogyha körül nézel szerintem te is fogsz!
júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%

Egy bizonyos kor fölött már nem az az elsődleges, hogy milyen a külalak. Még a legszebb nőkön is kifog az idő 40 felé, hiába van bomba alakja.

Sokkal jobban számít a személyiség, mint a gömbölyű fenék, vékony formás láb.

Egy jó anyutesttel, vagy narancsbőrös fenékkel lehet tökéletes partner valaki, főleg ha nagy mellei vannak hozzá. És azért többségében ahol van 15kg fölösleg, ott cici is van. A személyiség a lényeges. Egy számító, önző, rosszindulatú, anyagias nőt csak dugni lehet, szeretni nem.

júl. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Telt nőként a tapasztalatom az, hogy sokan akartak engem, és végül lett is egy férjem, aki a mai napig imád engem.
júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!