Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mi különbözteti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi különbözteti meg azt a nőt akivel csak szexet akartok és azt akit párotoknak szeretnétek?

Figyelt kérdés

Milyen az a nő akire azt mondjátok, hogy na igen, Ő kell nekem?


Ne külsőségekre fókuszáljunk. Mitől lesz más az a nő akire igazán vágytok? És milyen az akit csak szexre?



2023. júl. 28. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Külső és személyiség
2023. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%

Pelda az ezerbol

Komolyabb. Határozott céljai vannak anyagi helyzete szülői háttere stabil nem hebrencs van kilátása lakása lehet rá alapozni. Ez mellett szexi vonzó csábító


Más meg komolytalanabb. Bulizik iszik tetkozik rózsaszin tincs kell a hajába meg p.csanadrág nélkül észre se lehetne venni.

Sunshine barbik.

2023. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szexre elég, ha vonzó. Akit páromnak szeretnék (konkrét személyleírás következik), ő azon felül, hogy vonzó számomra még pluszba lelkiismeretes, empatikus, törődő, bármiről lehet vele beszélgetni és már az ismerkedésünk eleje óta érzem, hogy a világ legnagyobb természetességével őszinték tudunk lenni egymással. Nehéz megmagyarázni, de van egy ilyen nem hétköznapi női kisugárzása és nem tűnik olyan kiégett, érzelemmentes, játszmázó személynek, mint akikkel előtte találkoztam tucatszámra. Van "lelke" és a hibáival együtt is szerethetőnek tűnik.
2023. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi fuggo. Mas a prioritasa mindenkinek .
2023. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

#3:

És már sikerült "becserkészni" az illetőt? Tud róla hogy a párodnak szeretnéd? Csak mert ebből a leírásból lehet az illető az egyik munkatársad is akivel jóban vagy, csak nem mondod neki hogy te többet szeretnél. :)

2023. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálam ez a személy 1 és ugyanaz.
2023. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
#5: Igen, tud már róla :D Jövőhéten utazok utána külföldre 5 napra, mert most úgy alakult, hogy haza kellett utaznia, de nemsokára jön vissza. Munkatársaim nagyon érdeklődtek az utazás miatt, nekik már úgy meséltem, hogy a barátnőmhöz megyek, amiről tud és nem zavarta egyáltalán, hogy így említettem. Még aranyosan hozzá is tette, hogy hiányzok már neki.
2023. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

"Mitől lesz más az a nő akire igazán vágytok?"


Nagyon egyszerű.

Azt látom rajta, hogy hasonló az életfelfogásunk, világról alkotott képünk, családhoz, gyerekekhez való viszonyulásunk stb. Hogy hűséges, szeretni fog egy életen át, jó anyja lesz gyerekeinknek. Hogy hasonlóan viszonyulunk a pénzhez, hasonlóan töltjük le a szabadidőnket stb.


Szexkapcsolatnál ezeknek nincs jelentősége.

2023. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az átlagos külső tetszik, tehát nincs bennem, hogy extrának kellene lennie, szerintem még lehet, hogy zavarna is. A személyisége nekem sokkal fontosabb, illetve hogy hasonlóak legyünk.

Könnyebb lenne amúgy negatív tulajdonságokat írni, hogy milyen ne legyen, de ebbe most nem mennék bele.

Egyéni dolog, hogy kinek milyen típus jön be. Én nem szeretem, ha valaki túl pörgős, és folyton programokat szeretne, jobban kedvelem, ha otthonülősebb, vagy és időnként elmegyünk valahová. Nekem nagyon fontos a mély érzelmi kapcsolat, és az hogy oda-vissza lehessen őszintének lenni, egymást védői legyünk, illetve próbáljuk megérteni a másik gondolkodását.

De tényleg inkább arról tudnék felsorolást írni, hogy milyen ne legyen. Sajnos sok a rossz tapasztalatom.


Kérdező, utaltál arra, hogy ki az, akivel csak szexet akar a férfi. Én nem megyek bele ilyenekbe, nekem ez időpazarlás, mert alapból komoly kapcsolatot keresek, szexkapcsolat nekem soha nem volt opció.

2023. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Leginkább bíznom kell benne, hogy nem árul el és abban hogy meg tudja oldani a feladatok rá eső részét.
2023. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!