Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik különböztetik meg eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik különböztetik meg eddigi legnagyobb szerelmedet a többitől? Hogy fogadtad el, hogy véget ért (ha véget ért)?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ő a legfiatalabb, hogy ő a legcinikusabb, hogy ő a legnaivabb, hogy ő a legmagasabb, hogy vele bármiről tudtam beszélgetni :)
2016. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez számomra kissé nehéz kérdés, mert sose szerettem ugyanúgy egyik páromat sem. Az egyik, aki nagy nyomot hagyott bennem leginkább a viselkedésével, és a köztünk feszülő szexuális vággyal vett le a lábamról. Romantikus randikra vitt, és eszméletlen volt a szex. Olyan azóta se volt senkivel. Nehéz volt feldolgozni, 4 évembe telt, és mostani párom miatt tudtam teljesen túltenni magam rajta. Mostani párom nagyon hasonlít rám viselkedésben, így nagyon jól megértjük egymást, teljes a harmónia. Őt leginkább ez különbözteti meg a korábbiaktól. Nincs bennem olyan őrült vágy, mint a korábbinál, ellenben szinte teljesen egymásra vagyunk hangolva, bármit élvezek, amit együtt csinálunk. Mivel még nem élünk együtt, ezért borzalmasan nehéz elengednem, főleg mostanában, hogy ki vagyok merülve picit lelkileg a munka miatt. Szinte rettegek, mikor elköszönünk, pedig semmi okom erre, csak nem akarok nélküle lenni. Teljesen megbízom benne, és úgy érzem jobban ismerem őt, mint bárki más. Ez viszont hiányzott a korábbi kapcsolatomból. Sose bíztam benne igazán, csak vágytam erre. Talán a mostani páromat nevezném valódi nagy szerelemnek, mivel iránta nem csupán szexuális vágyat érzek, ami megőrít, hanem emberként, társként van rá szükségem az életemben. Elképzelni se tudom, hogyan tenném túl magam rajta, ha vége lenne.
2016. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszabb idő különbözteti meg. :D
2016. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja én súlyra és magasságra értettem :D

Több nagy szerelmem is volt, de ehhez sok idő kell.

2016. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elmondani. Érezni kell! ❤
2016. szept. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A neve alapján, például.
2016. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!