Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan h egy eletre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h egy eletre nem tudod elfelejteni a volt szerelmedet?

Figyelt kérdés
Mondjuk rosszul bant veled, megcsalt stb...de annyira szerettet es voltak vele annyira jo elmenyeid is, hogy egy eletre banod es kerdezed magadtol h miert igy kellett tortennie?

2012. dec. 28. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha csalt,meg rosszul bánt veled,

akkor amint találsz egy olyat aki jol fog bánni veled,jofiu és megbecsül téged,azzal majd biztos elfelejted

2012. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen van! Pláne ha az első nagy szerelem volt. Rengeteget sírtam miatta, most így 3 év után az idő mindent megszépített. Már tudom, hogy biztosan nem működött volna együtt, de mindig egy pici hely lesz csak neki a szívemben...
2012. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem most ért véget töb bmint 2.5 éves kapcsolatom.
2012. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira nagy kegyetlenseg...
2012. dec. 28. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
igen van...mi 6 éve voltunk együtt...de sajnos még mindig elég sokat gondolok rá, pedig több éves kapcsolatom van és imádom a barátom...de hát ez van, nincs mit tenni...viszont az tény, hogy beláttam hogy "jó" hogy vége lett anno mert nem változott semmit...de ettől függetlenül első szerelmem volt, akit igazán szerettem...
2012. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
ilyenkor az emberben harcolnak a pozitív részecskék a negatívokkal de nem jutnak dűlőre, nincs győztes, és amíg nincs győztes addig csak kétségek és kérdések vannak,
2012. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hit kérdése
2012. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki erre az oldalra jár,szerintem nem az a korosztály,aki erről nyilatkozni tudna,mert még távol állnak az életük végétől,ergo fingjuk nincs róla.Kérdezd az öregeket!

Ők biztos tudják,hogy van vagy nincs.

Huszonévesen elég merész dolog olyannal dobálózni,hogy egy életre nem tudja elfelejteni a szerelmét(kivétel ha haldoklik az illető,akkor jogos).

2012. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez teljesen igaz...de vegulis, nem muszaj h oreg legyen...eleg ha mar hazassagban el valaki massal de meg mindeg gondol a volt szerelmere es bantja a dolog
2012. dec. 29. 11:48
 10/10 anonim válasza:
Igen van ilyen!!!! 2010ben ismertem meg, 15 voltam ő 21, nagy szerelem volt, ő volt nekem az első mindenben!!! Azóta eltelt bő 10 év! 7 évig nem beszéltünk, tavaly nyáron bukkant fel... azóta férjhez mentem, van 2 gyerekem, de a mai napig szeretem. Ha nem választ el minket fél ország még mindig vele lennék. Sajnos szétmentünk, mert bizonytalan volt mikor költözik vissza Pestre. Évekig bántam, hogy nem voltunk elég kitartóak... a mai napig úgy néz rám mint 10 éve... a szívem szakad meg miatta, de talán egy másik életben majd újra találkozunk és nem lesznek ekkora akadályok elénk állítva.
2020. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!