Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a múltat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve volt egy egy éves kapcsolatom a végére tönkre ment és vége lett utána lett egy fél éves kapcoslatom... de abban nem éreztem jól magam mert az előző fiú hiányzott így fél év után annak is vége lett majd volt egy egy hónapos kapcsolatom annak meg azért lett vége mert a fél éves kapcsolatom hiányzott... ilyenkor rájöttem nem szabad belerohannom kapcsolatokba még ki nem hevertem azokat. Így kicsit megálltam. Arra is rájöttem hogy nem az ember hiányzott csak az amiket együtt csináltunk azok az érzések stb... Sokan próbáltak összejönni velem mindenkit elutasítottam és egy hosszú egyedüllét szünet után most lett egy barátom aki már fél éve tetszett és én is neki úgy éreztem most menni fog így összekötünk... Még szünetet tartottam semmi de semmi nem hiányzott a többi kapcsolatomból és hogy most újra kapcsolatban vagyok megint a másik kapcsolatomban lévő fiúkra gondolok. Nem tudom mit tegyek már soha nem tudok igazán szerelmes lenni mert e múlt mindig ott lesz? Mert tegyek nem tudom kiverni a fejemből, és hogy most a volt kapcsolatomból a fiúnak lett barátnője még jobban kivagyok... így a fiú vagyis az érzések inkább, még jobban hiányzik és így a mostani kapcsolatomra megint nem tudok figyelni... Mit tegyek mikor lesz ennek vége? :\

2012. dec. 27. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, bár nehéz volt, mert csapongva csak érzésekről írtál. Semmi konkrétum, semmi OLYAN, ami leszűkítené a lehetséges választ, így viszont semmi értelme nem volt mindezt leírnod.


Így csak közhelyes válaszokat lehet adni, csupa általánosítással, ehhez viszont felesleges új kérdést kiírni, használd a keresés funkciót, 3 másodpercbe nem fogsz belehalni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=felejteni&ka..


Öt, (tehát 5) oldalon keresztül szerepel ugyanez a kérdés.

2012. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert ezek a pasik mind mellékesek, egyikben sem találtad meg azt aki a megfelelő lenne akiben meglenne az amire vágysz.

Tovább kell keresgélni.

2012. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Türelem, türelem. Az első hasonló pasim én egy év alatt se nagyon tudtam kiheverni.


Egyelőre ne erőltess semmit. Nem kell összejönni senkivel csak azért, mert akarja. Ha úgy érzed, hogy beleszerettél tényleg, és elfelejtetted az előzőeket, elég majd csak akkor.

2012. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem menj el egy pszichológushoz, mert érzelmileg komoly bajok vannak nálad, és fogalmad nincs mi a szeretet, vonzalom, szerelem , érzés. Nem úgy kezeled őket, ahogy egy normális egészséges gondolkodású ember.
2012. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazatok van mert az egy éves kapcsolatomban megütöttek és olyan szinten bántak velem hogy már öngyilkos akartam lenni.. azóta nem tudok igazán érezni.. vagy félek vagy nem tudom de valami tudat alatt tuti van hogy nem tudok igazán szerelmes lenni abba akivel épp vagyok csak mindig az kell aki már elment mintha késnének az érzések ha most a fél hónapos kapcsolatom otthagynám és rá fél évre jönnék össze valakivel akkor jönne elő bennem a hiány a másik iránt. Valami nagy baj van velem az tuti :\

17/L

2012. dec. 27. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Na igen, az nem egyszerű.

De még fiatal is vagy szóval nem lesz gond.

2012. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

szeritetek ha most nem menekülök ki ebből a fél hónapos kapcsolatból mert nem is karok nagyon szeretem a fiút, idővel kitisztul a fejem és elfelejtem a múltat és végül tudok csak rá figyelni?

2012. dec. 27. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Részvétem a barátodnak, rengeteg gondja lesz még veled.


Azzal semmi gond, ha valaki érzékeny, de ilyen szinten mimózának lenni, és még a legapróbb semmiségen is besérülni azért túlzás. Szerencsétlen srác tüsszenteni nem fog tudni úgy, hogy ne robbanjon ki belőled egy véget nem érő érzelmi lavina.


És mindezt úgy, hogy emellett lehetsz kedves, jóra való ember. Nehéznek akkor is piszok nehéz lesz melletted.

2012. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem akadok ki rá sőt ha kicsi bajom is van akkor is megbeszélném vele. Vannak ilyen érzelmi kirohanásaim de magamban lenyugszok és nem törődök vele mert az én hülyeségem miatt nem okozok neki bajt és el is mondtam neki hogy nem az ember hiányzik hanem a régi érzések mert nem az ember hiányzik mert nagyon csúnyán bántak velem csak azok az érzések amiket a kapcsolataim elején kaptam és ő neki még egy hosszú távú kapcsolat új ezért nem is tudja még megadni. De türelmes velem én pedig nem mutatom ki neki ezeket mert tudom ez az én hülyeségem.
2012. dec. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!