Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mi különbözteti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi különbözteti meg azt a nőt akivel csak szexet akartok és azt akit párotoknak szeretnétek?

Figyelt kérdés

Milyen az a nő akire azt mondjátok, hogy na igen, Ő kell nekem?


Ne külsőségekre fókuszáljunk. Mitől lesz más az a nő akire igazán vágytok? És milyen az akit csak szexre?



2023. júl. 28. 17:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerű de még is bonyolult, nem érdekli a jövő ha nem a jelenben él, rendkívűl érzelmes és bújos , szereti az érintést , többet ér neki egy jó filmezés vagy beszélgetés mint sem elmenni buliba, koncertezni vagy fesztiválozni. A számomra megfelelő nő lelke megmaradt olyan tisztának mint a tiniké . Nekem nem kell egy nagyra vágyó, kifelé mutogató érzéketlen nő akinek a boldogságot a nyaralások és a pénz költés jelenti főként.
2023. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#4 nyilván ez szubjektív azért, de pont ezekre vagyok kíváncsi.


A másik meg amit kifelejtettem, hogy ha valahol pl.: egy társaságban, buliban, x találkoztok egy számotokra vonzó nővel akkor mi különbözteti meg, hogy mondjuk csak egy éjszakára/alkalomra akarjátok vagy megfordul bennetek, hogy őt szívesen megismernétek rendesen is?

2023. júl. 28. 18:04
 13/23 A kérdező kommentje:
Más szóval: milyen az a nő, akit amikor először találkoztok szívesen megismernétek közelebbről, aki komolyan felkelti az érdeklődéseteket?
2023. júl. 28. 18:07
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az , hogy mennyire akar a nő.. ha látom rajta hogy picit hajt értem és keres másnap is, akkor onnan már lehet ismerkedni.
2023. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szexre elég vonzónak lennie, és kb ennyi.

Kapcsolat na az már sokrétű, legyen megbízható, figyelmes, lehessen vele beszélgetni értelmes dolgokról is, nem csak az instagram és társairól.

Aki észreveszi és értékeli is, amit érte teszek, apróságokat is. Pl. kinyitom neki az ajtót, előre engedem, a kedvenc színét megjegyzem/virágot viszek neki, emlékszik azokra a dolgokra, amik nekem is fontosak.

Ja és a legfontosabb nekem, főleg ha nem annyira ismer még:

Ne lépje át a határt egyetlen kérdéssel, kijelentéssel sem. Csak okosan kérdezzen, és puhatoljon ki dolgokat.

2023. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Szexre elég, ha külsőre bejön. Nem tudom ezen mi a nem világos?
2023. júl. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
16. Szóval ha tök jól néz ki a csaj,csinos és vonzó is..de odaérvén hozzá kiderül hogy faszi..akkor is megdugod,mert jól néz ki?
2023. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

17, nem feltétlenül erre gondoltam. Elhiszem hogy a mai elfogadó LMBTQ elmebeteg világban könnyen erre asszociálnak.


De nem, egészséges férfi-női kapcsolatokról beszélek.

2023. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
18. Okés,csak egy szimpla kérdés volt..mert manapság tényleg nemtudni hogy ki hova tartozik.😀
2023. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem! Én még a férfi ligában játszom, tehát kukim van! 👀
2023. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!