Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan különböztethetem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan különböztethetem meg azt h egy férfi rámnéz mert az”útjába” kerültem vagy tetszem neki és szemezni próbál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Na erre én is kíváncsi vagyok. De szerintem sehogy. Vagy max. az intuitív megérzésre lehet hagyatkozni. Ha mellette vannak más jelek is, akkor nyilvánvalóbb.
2019. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán nézhetnek rád, ha ennyire kétségbeesetten figyeled, hogy ki szemez veled minden szembejövőn.


Amúgy akinek tetszel az tartja a szemkontaktust, esetleg az arckifejezéséből lejön, rádmosolyog, ilyesmi.

2019. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy jobban eszrevedd, többször kell osszefutnod vele...
2019. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú...tudnék csajt mondani akivel szemeztem majd mikor közelebb kerültem hozzá totál ignorált, de úgy hogy azt sugallja nekem, hogy valóban leszar. Az ilyet annyira utálom, mikor játszadoznak a férfiakkal...

És nem egy 1x-2x előforduló szemkontakt volt.

2019. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha értetlenül többet pislog mintha látna valami furcsát rajtad, akkor azt csak tetteti hogy több ideig nézhessen, vagy hogy esetleges zavart palástoljon fals viselkedéssel. (Persze csak ha nincs semmi szokatlan rajtad)

Nyilván ez akkor igaz ha nem szemez, csak egyszerűen néz.

Ami "szemezés" azt biztos hogy észreveszed.

Ugyanúgy a "dolgára siető" félénkséget is, de az meg nem feltétlen jelent semmit.


Én így szoktam reagálni, legalább is.

2019. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!