Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Röviden a story:

Tavaly ősszel elkezdtem életem első munkahelyén dolgozni. Akkor már 2 éve nem volt kapcsolatom, így úgy éreztem készen állnék egy új kapcsolathoz. Nem kerestem a szerelmet, de váratlanul felbukkant egy férfi az egyetemről. Rámírt és elkezdtünk beszélgetni, mint barátok...

Közben a munkahelyemen egyszerre kezdtünk egy férfival, akinek akkor barátnője volt, de első pillanattól kezdve nagyon megértettük egymást, jó kollégák lettünk. Én időközben elmentem 2x randizni a pasival az egyetemről. Tudni kell róla, hogy úgy gondoltam (most is), ő a tökéletes pasi, benne minden megvan, amit kerestem (intelligens, dolgos, jóképű, romantikus stb.). A kollégám még akkor ősszel szétment a párjával, mert nem működött nekik már régtől. Én a kollégámra soha nem néztem másképpen, mert pont az ellentéte annak, akihez vonzódom (picit kövér, nagyszájú, nem is túl romantikus, nem is túl jóképű).


Teltek a hónapok, rengeteg közös feladatot kaptunk a kollégámmal, így még jobban közelebb kerültünk egymáshoz. Időközben neki érzései lettek felém, én pedig elkezdtem vonzódni hozzá. Ha nem beszélünk, gondolod rá... próbáltam kerülni, de egyszerűen nem ment. Közben tudom jól, hogy csak fájdalmat okozna. A másik pasi viszont olyan rendes, akire mindig is vágytam, ő az "ideál". De ezen kívül nem érzek vele semmi különlegeset...


Mióta össze zavarodtam, nincs kedvem egyiket sem látni. Nem tudom mit tegyek. Ismerkedni kezdtem, de a sors másképp alakította...


júl. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, ha nincs kémia, akkor talán mégsem az az ideálod, amit annak gondolsz. Lehet, hogy igazából pont a kollégádra van szükséged. Miért gondolod, hogy fájdalmat fog okozni? :)
júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy ő szakított az exével, de az exe azóta sem hagyja békén. Állandóan keresi, hiába tiltotta le, képes emailben, bárhol utolérni. Engem pedig zavar
júl. 2. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 2 szék közül a földre
júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy kedves, rendes, szerinted is ideális pasi meg van egy nagyszájú, nem jóképű, nem romantikus vagyis ridegebb (bunkó) pasi..

Na ki az aki kell???

júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó party a kolléga az kolléga a másik srác pedig túl szép hogy igaz legyen.
júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!