Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
1,5 évig együtt eltem párommal akivel jelenleg szünet van, elköltözött mivel szüleimmel éltünk és így jobb neki viszont nagyon mérgező a kapcsolat mindig hozzam vágja ha valami nem tetszik lépjek le őt nem érdekli viszont nagyon is tud szeretni és én is szeretem őt mint szerelem viszont tudom hogy nem jó hatással van ram, találkoztam egy fiuval 2 hete minden nap 4-5 órát vagyunk együtt és annyira boldogga tesz annyira jó erzes vele lenni viszont alacsonyabb nálam és egyszer megcsokolt viszont nem is volt jó és nem is éreztem úgy semmit, akarom a közelségét viszont többet nem melyik opciót kene elengednem az életemből ha egyiket sem akarom?:( (az utóbbi fiú nem hisz a fiú lány barátságban)
2021. okt. 14. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Anyós nem hagyta élni, mi? O.o Tökéletesen megértem... Összeköltözés mint opció?

(Mármint a jelenlegi pároddal)

2021. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettőt “engedd el”.
2021. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Engedd el mind a kettőt, pihenj egy kicsit és újult erővel kezdj neki újra a pasizásnak.
2021. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Régit elengedni hisz mérgező. Az másikkal megpróbálni, hiszen ki tudja, akár még jól is elsülhet.
2021. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik egy fel fejjel alacsonyabb (182 cm vagyok )és hat picit zavaró
2021. okt. 14. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
1# Nőként írtam ezt. Ilyenkor hol vannak a bólogató incelek?
2021. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
85%

"hozzam vágja ha valami nem tetszik lépjek le"


Aki igazán szeret ilyet nem mond.Meg aztán ha egy pasi otthagy egy csajt jónagy balek.Egy csaj bármikor talál magának új pasit akár több ezret is ha kell.De egy pasi az nem fog találni nőt magának.Igen enged el mindketőt van még több millió,nektek csak válogatni kell..

2021. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te még pici vagy a párkapcsolatokhoz. Foglalkozz önismerettel pár évig, mielőtt keresel magadnak kapcsolatot
2021. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!