Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 éves nő vagyok. 5 éve ismerek egy srácot aki 33 éves. A “kapcsolatunk” mindig viharos volt, hol együtt voltunk hol nem. De egy biztos: leírhatatlanul szerelmes vagyok belé még mindig. Ő mindig azt mondja legyünk közeli barátok de ettől függetlenül azt is mondja hogy szeret, hiányzom neki ha nem vagyunk együtt. Sajnos lelkileg olyan szintre jutottam ahonnan nagyon nehéz felállnom de változtatni szeretnék mert nem akarom tovább csinálni ezt. Ha elvileg nincsenek érzelmei felém akkor miért tart ez ennyi éve? Miért mondja hogy hiányzom neki és szeret? Ha meg vannak érzései miért csinálja ezt? Hogyan tudnék tovább lépni?

2021. jún. 30. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Az a férfi, aki szeret, az maga mellett akar tudni, biztonságban! Ez a férfi csak játszik veled, tudja, hogy oda vagy érte, de sajnos nem vesz komolyan...

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem vagy neki elég fontos! Jobb, ha elengeded, mintsem, hogy határozatlan ideig reménykedj, hogy beléd szeret úgy igazán...

2021. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A közeli barátság helyett jobban tennéd, hogyha ignorálnád. Azért etet ilyesmivel, hogy legyen szabad kártyája a bugyidhoz.
2021. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám ezeket megtenni? Mit tegyek? Ne beszéljek vele? Mit tegyek hogy ne roppanjak össze teljesen lelkileg?


Egyetlen egyszer sem feküdtünk le az évek alatt… :/

2021. jún. 30. 00:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakivel párkapcsolatod, ha nem szexeltek?
2021. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdés jogos. :)


Ez inkább érzelmi dolog.. a szex sose jött össze..


Na egyre rosszabbul érzem magam. Elég gáz így leírva tudom.. de valami miatt szex nélkül sem lépünk ki egymás életéből. Nyilván ő is szexel és én is voltam azóta együtt mással. De nyilván nem vagyunk egy pár.. sajnos..

Én szerelmes vagyok. Ő nem. De ezt valahogy nem tudom elhinni hogy semmit nem érez irántam.. most is együtt voltunk napokig.. bújt, ölelt, puszilt… De szex most sem volt..


lehet tényleg barátként tekint rám, de én nem hiszem el hogy semmit nem érez irántam..

2021. jún. 30. 00:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezért írtam így hogy “kapcsolatunk”. :)
2021. jún. 30. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia ne haragudj, de hogy lehetsz 28 évesen ilyen értelmi szinten? Engem édesanyám 20 évesen szült, én jelenleg 23 éves vagyok, és hihetetlen számomra, hogy egy 30 felé közeledő nő ilyen értelmi szinten legyen. Tényleg nem akarlak megbántani, de ez a történet nekem egy kicsit sántít, nem hiszem, hogy 28 éves lennél. Ez inkább illik a tini kategóriába. Szerintem egyértelmű, hogy ennek a férfinak nem jelentesz semmit és csak játszik veled. Egyik barátnőmmel csinálta ezt egy srác, amikor 17 éves volt, és magától rájött erre ő is ebben a korban. A te korodban ilyenbe már bele sem mennek a nők.
2021. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"A “kapcsolatunk” mindig viharos volt, hol együtt voltunk hol nem."


Nem, ti sosem voltatok együtt.



"Ő mindig azt mondja legyünk közeli barátok de ettől függetlenül azt is mondja hogy szeret, hiányzom neki ha nem vagyunk együtt. "


Ha ennyire szeretne és hiányoznál neki 5 év alatt már minimum együtt lennének összeköltöztetek volna, főleg, hogy te 28 éves vagy, ő meg 33.


"Ha elvileg nincsenek érzelmei felém akkor miért tart ez ennyi éve? Miért mondja hogy hiányzom neki és szeret? Ha meg vannak érzései miért csinálja ezt? "


Játszik veled, vagy a lelki szennyese vagy. Hogyha éppen unatkozik vagy valami bántja a lelkét, akkor van valaki, aki ott van, egyébként nem jelentesz neki különösképpen semmit, csak ha néha előadja, hogy hiányzol neki és szeret téged, akkor fenn tudja tartani ezt, van egy lelki szennyese.


"Hogyan tudnám ezeket megtenni? Mit tegyek? Ne beszéljek vele? Mit tegyek hogy ne roppanjak össze teljesen lelkileg?"


Nézd, vannak olyan emberek, akiknek 10 év komoly kapcsolat után kell magukon erőt venni, vannak emberek, akiknek meghalnak a szülei/gyerekei/párja, és muszáj magukon erőt venni. Én személy szerint voltam már súlyos depressziós is, ami miatt frontint is szedtem. Nem akarom lekicsinyíteni a problémádat, de a megoldás teljesen egyszerű, tiltsd le minden létező platformról, telefonszámát is tiltsd le, hogyha esetleg zaklatna más telefonszámról, akkor cserélj számot, minden hozzá fűződő szálat vágj el, kezdj bele valamibe, találj egy hobbit, sport, vagy videojátékok, vagy akármi. Esetleg menj el bulizni, ismerj meg új embereket ott, próbálj barátkozni, mindig csinálj valamit.


"Egyetlen egyszer sem feküdtünk le az évek alatt… :/"


"de valami miatt szex nélkül sem lépünk ki egymás életéből. Nyilván ő is szexel és én is voltam azóta együtt mással."


Egy férfi, aki szeret egy nőt, az szexelni akar vele, sőt, olyannal is szexelni akar, aki csak tetszik neki, sőt tovább megyek, sok férfi olyanokkal is szexel, akik nem is tetszenek neki.

Miért nem szexeltetek? Miért gondolod azt, hogy bármit is érezhet irántad egy férfi, aki veled nem szexel, viszont másokkal igen?


"lehet tényleg barátként tekint rám, de én nem hiszem el hogy semmit nem érez irántam.."


Nem, nem tekint rád barátként sem, mert egy barátot sem nézek ennyire idiótának. Nem vagy több neki szimpla unaloműzésnél/vagy lelkiszennyesnél, esetleg ez egy egónövelő is, hogy van egy olyan nő, akivel ilyen szinten játszhat.

A te írásod alapján lehetne ebből kapcsolat, sőt több minden lehetne ebből, még igyis látszik, hogy meg vagy érte halva. Hát akkor személyesen szerinted ő ezt nem látja?


Egyet kell értsek a 01:14essel. Ez nem egy 28 éves nőhöz való gondolkodás/viselkedés.


Ez a férfi semmit nem érez irántad, nem hiszem el, hogy neked ez nem egyértelmű. Sajnálom, próbáld magad fejleszteni.

2021. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a barát is túlzás. Egy szórakoztató tárgynak tart, amit bármikor elővehet. Amikor ő akarja.
2021. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!