Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Ha szeretnél valakit nagyon és ő is téged de nem biztos hogy lehet közös jövőtök akkor mit tennétek? Várakoztatnátok a férfit vagy elengednétek annak ellenére ha azt mondaná hogy nem számít hogy mennyit kellene rád várni?

2021. okt. 6. 12:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent, hogy "nem lehet közös jövőtök"? Melyikőtöknek hány gyereke van?
2021. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni
2021. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Mi all a kozos jovo utjaba? Barmit is meg lehet oldani, ha akkora a szerelem.
2021. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Jó lenne kifejteni, hogy miről van szó. Felnőttek ha akarnak valamit, meglépik. Várakoztatni meg nem várakoztatunk senkit. És annyira hülyék sem vagyunk, hogy várjunk.
2021. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%
Ez kettőtökön múlik. Rám vár valaki, pedig tudja, hogy leghamarabb 6-7 év múlva lehetünk csak együtt. F
2021. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Rá biznám a döntés jogát, hogy ő döntése el, hogy képes lenne várni rám vagy se, mert hiába szeretném hogy várjon, ha ő nem úgy döntene. Bár ez függ attól is hogy miért nem lehetnek együtt? A szerelem sok mindent legyőz, csak tenni kell érte és jobb lesz. Ha mindketten úgy akarjátok.
2021. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igazából azt mondta nem számít neki hogy mennyit kell rám várnia
2021. okt. 6. 13:50
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Jó sok ideje van 😀,viccet félretéve miért kell várnia?
2021. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy hogy az én életem eléggé keszre-kusza és össze jöttek a dolgok.
2021. okt. 6. 15:25
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Nekem eddig egy férfi mondta, hogy bármennyit vár rám, én vagyok élete szerelme, és az első, akit el akar venni. Aztán nem egészen 8 hónappal később elvett valaki mást. 😂

Tanulság: az ilyen ember nem megbízható.

2021. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!