Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Ha szeretnél valakit nagyon és ő is téged de nem biztos hogy lehet közös jövőtök akkor mit tennétek? Várakoztatnátok a férfit vagy elengednétek annak ellenére ha azt mondaná hogy nem számít hogy mennyit kellene rád várni?

2021. okt. 6. 12:18
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
20as válaszoló,igazad van.Nekem kicsi az esélye hogy valaha is boldog lehetek,próbálok ebbe szerelembe belekapaszkodni mert szeretnék boldog lenni,próbálok kiutat találni a kilátástalan helyzetemből.De tölle nem akarom elvenni annak a lehetőségét hogy valakivel boldog legyen miközben rám vár.Tudom hogy el kell őt engednem csak nagyon nehéz mert őszintén szeretem őt és ő is engem.
2021. okt. 7. 12:06
 22/32 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy mindketten szeretjük egymást és ugyanarra vágyunk,ugyan azok az elképzeléseink..és még is le kell mondanunk róla,le kell mondanunk a boldogságról vagyis inkább csak nekem..
2021. okt. 7. 12:19
 23/32 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy búcsuzzak el tölle vagy mit mondjak neki.Tudom hogy meg kell tennem és elengedni őt egy életre :(
2021. okt. 7. 12:58
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
Meg mindig nem sikerult megirnod, hogy mi az akadaly a kozos jovohoz.
2021. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult. A lényeg hogy nem lehet közös jövőnk és ő jobbat érdemel nálam.
2021. okt. 7. 14:02
 26/32 anonim ***** válasza:
91%
Kepes vagyok bonyolult dolgokat megerteni. AZ IQ tesztem is igen jo. Probald meg leirni.
2021. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Azzal ugysem változik semmi hogy le irom.
2021. okt. 7. 14:50
 28/32 anonim ***** válasza:
91%
Neked nem, de hogyan varsz tanacsot arra, amit nem ismerunk?
2021. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme volt a kérdésnek. A lényeget le se írod. A "bonyolult" egy semmit mondó válasz. Ha együtt akartok lenni, akkor együtt lesztek. A többi csak kifogás.
2021. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%
Idióta! Te magad sem tudod mi a fene bajod van. Pörgeted itt a semmit. Rébuszokban írsz, mi pedig majd kikódoljuk. Tényleg jobb ha nem jön veled össze a pasi. Csak megkeserítenéd az életét.
2021. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!