Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Ha szeretnél valakit nagyon és ő is téged de nem biztos hogy lehet közös jövőtök akkor mit tennétek? Várakoztatnátok a férfit vagy elengednétek annak ellenére ha azt mondaná hogy nem számít hogy mennyit kellene rád várni?

2021. okt. 6. 12:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Oh igen ez a tipikus várok rád szöveg,lefordítva melletted tart mást vagy foglalt.
2021. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne várni? Durr bele. Ha egy óráig tart, akkor addig. Ha 10 évig, akkor addig. Minden élmény tapasztalat.
2021. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem! Akkor szeretnétek összejönni, amikor minden idilli lesz? Olyan nem lesz😁
2021. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Ugye te sem gondolod komolyan, hogy majd vár rád és nem ismerkedik? Hülye lenne.
2021. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Én ismerem az előzményeket és hiszek neki..nem minden férfinek csak a csajozáson meg a dugáson jár a feje meg hogy minél több nőt az ágyba vigyen.
2021. okt. 7. 10:08
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet közös jövőtök?
2021. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Az én életem most nem könnyű. Másrészt jobbat érdemel nálam mert egy senki vagyok. Tudom hogy az lenne a legjobb ha el engedném őt de nem megy, nagyon szeretem őt és ő is engem. Nem tudom mit csináljak. Nem tudunk egymásról lemondani.
2021. okt. 7. 10:41
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

Aki keres maga mellé egy társat, az nem csak "csajozás és dugás". Lehet azt normálisan is. És bármikor az útjába tédedhet valaki úgy is, hogy nem kereste.

Mégis mennyi idősek vagytok? Attól, hogy te naiv vagy, más nem egy romcsi filmben él.

2021. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naív. És attól hogy valakiben meg bízok és szeretem őt és ő is engem attól még nem élek egy "romcsi filmben" de be bizonyította hogy meg bízhatok benne. Amikor lett volna rá oka hogy ne álljon velem szóba mert hülyeséget csináltam. Akkor is türelmes és kitartó volt velem és megértő. Attól hogy a legtöbb férfi szavahihetetlen és csak kihasznál egy nőt attól még azért vannak kivételek.
2021. okt. 7. 11:40
 20/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem mondasz semmi konkrétumot, így ez a kérdés a továbbiakban értelmetlen.

Oké, ez a jelen, most nincs jobb a képben. De ha találkozik valakivel, akivel el tudná képzelni, nem fogja azt mondani, hogy bocs, nem, mert Julisra várok. Aztán még az se biztos, hogy évek múlva összejövünk, de várok. Hagyjuk már. Ha két ember együtt akar lenni, együtt lesz, pont.

2021. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!