Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy benne vagyok egy rossz kapcsolatban ambiből most próbálok kilépni és a sors vagy a véletlen de oda külte hozzám azt az embert akire mindig is vágytam,ugyan azok a vágyaink az álmaink.Elég hamar meg volt a szikra és lehetne vele egy boldog közös jövőm de van egy családtagom aki próbál engem be fojásolni és nem merek miatta változtatni az életemen,attól félek ha nem lépek akkor viszont el veszitem őt és nem lesz több ilyen ember az életembe.Nem akarom őt elvesziteni de közben meg félek is.Türelmes velem és meg értő.

2021. aug. 9. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Megint az igekötős kérdező. Ez ma már a sokadik kérdés más más topikban.
2021. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A változás nehéz, de sokszor meg kell lépni. Lépj, a te életed, nem másé.
2021. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lépj. Ne dobd el a boldogságod egy rosszul működő kapcsolat miatt.


Merj lépni

2021. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el a párod.
2021. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj! Ne jöjj rá pár év múlva, hogy az időt nem lehet visszapörgetni...
2021. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elrontottam benne maradtam a rossz kapcsolatban, sajnálatból.. A másik férfináll ettől függetlenül még meg van az esélyem de nem tudom mit csináljak.
2021. szept. 2. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Hagyd el a párod.

2021. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de ez nem olyan könnyű. Nem rég mentem hozzá vissza ami rossz döntés volt de közben meg nem vele akarok lenni..
2021. szept. 2. 19:33
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem merek lépni és tovább lépni pedig a másik sráccal boldog lehetnék
2021. szept. 2. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a szarban
2021. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!