Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bevalljam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam az érzéseim? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Egy férfinak éveken át tetszettem, udvarolt is nekem, viszont ő is tudta hogy van párom, így végül mindig csak beszélgettünk, illetve egyszer volt egy csók köztünk (ami nekem nagyon meghatározó volt). Azóta neki lett párja, én viszont már egyedül vagyok, mert érzelmileg nagyon közel kerültem hozzá. Hiányzik nagyon és nem tudom elfelejteni, egész nap rá gondolok, ez miatt (is) a párommal teljesen elhidegültünk, szakítottunk.


A kérdésem igazából az lenne, hogy a férfinak bevalljam az érzéseim? Én szeretnék vele találkozni és elmondani neki, hogy mit érzek, csak hogy ő is tudja, és átgondolja a dolgot, aztán majd úgyis ő tudja mit szeretne. Csak így, hogy van párja nem akarok belőle problémát. Viszont úgy érzem hogy a beszélgetés segítene nekem, ha mást nem, legalább lezárni ezt a dolgot. Esetleg "elfelejteni" őt, hogy új kapcsolatot alakíthassak ki úgy, hogy nem rá gondolok egyfolytában... :(


N / 26



2022. aug. 8. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Most már kellene amikor kidobott a kanod mi!?😀
2022. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor mikor tetszettél neki, kidobtad volna az akkori párod. És összejöttök akkor rendben lett volna a dolog. Így hogy nem volt merszed akkor lépni. Már ne próbálj ártani neki, hagyd szépen hogy jól érezze magát. Máskor meg legyél okosabb.
2022. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem erre mondják azt, hogy szánalmas.
2022. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kidobott, én szakítottam. Ahogy írtam is azért, mert folyton rá gondoltam, amikor a párommal voltam akkor is. És úgy gondoltam hogy ez vele szemben sem tisztességes.
2022. aug. 8. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem kellhet, ha amíg ott volt nem őt választottad. Csak bántja az egód, hogy talált helyetted mást. Szar ügy.
2022. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Es a szakítással meg kellett várnod amég lett párja? Egyedülállóként nem kellett, most már kéne.
2022. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ertené az etzelmeid a nagy semmire
2022. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem a kérdezőt és át tudom érezni, hogy mit érez... Voltam ilyen vagy hasonló

helyzetben...


Ne valld be neki, hogy mit érzel, hidd el jobb így feledni, mint ha bevallanád, mert így kevésbé fáj az elutasítás érzése mellett. Idővel csitulni fog az érzés. Most még rossz, mert benned van a mi lett volna ha? De sokkal jobb ez így, ne rakj feleslegesen terhet a nyakába.


Hagyd, legyen boldog és még ha fáj is, akkor is mondhatod... -"Legyen boldog, mert megérdemli azt, hogy ő is boldog lehessen valakivel" - ezzel elengedve, hiszen akit szeretünk, annak csak jót kívánhatunk, még akkor is, ha mi boldogtalanok vagyunk, mert nem velünk van.


Lépj tovább.

2022. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom mindenkinek az a véleménye, hogy felesleges bevallanom. :(

Köszönöm a válaszokat!


Ha beszéltem volna Vele és azt mondja, hogy nincs semmi esélyem, akkor természetesen nem "zaklattam" volna őt többet, elfogadom a helyzetet és vége.


Így, hogy nem tudom az érzéseit, nekem biztos hogy nehezebb lesz, viszont neki lehet hogy így a jobb.


De talán egyszer pont mindketten szabadok leszünk és egymásra találunk... Majd idővel eldől :)


Utolsó kérdező:

Külön köszönöm, hogy a helyembe képzelted magad! Írtad hogy voltál hasonló helyzetben. Neked sikerült tovább lépned és elfelejteni?

2022. aug. 8. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Én bennem volt annyi mersz, hogy bevallottam mit érzek... elutasítást kaptam.


Azóta is fáj még és nem felejtettem el...


De legalább elmondhatom, hogy éreztem és meg mertem tenni azt, hogy bevallom, úgy, hogy számítottam rá, hogy lehet elutasít.


Utólag belegondolva... talán nem kellett volna és inkább csendben tovább szenvedni, míg el nem múlik az egész.

2022. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!