Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bevalljam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam az érzéseim? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Egy férfinak éveken át tetszettem, udvarolt is nekem, viszont ő is tudta hogy van párom, így végül mindig csak beszélgettünk, illetve egyszer volt egy csók köztünk (ami nekem nagyon meghatározó volt). Azóta neki lett párja, én viszont már egyedül vagyok, mert érzelmileg nagyon közel kerültem hozzá. Hiányzik nagyon és nem tudom elfelejteni, egész nap rá gondolok, ez miatt (is) a párommal teljesen elhidegültünk, szakítottunk.


A kérdésem igazából az lenne, hogy a férfinak bevalljam az érzéseim? Én szeretnék vele találkozni és elmondani neki, hogy mit érzek, csak hogy ő is tudja, és átgondolja a dolgot, aztán majd úgyis ő tudja mit szeretne. Csak így, hogy van párja nem akarok belőle problémát. Viszont úgy érzem hogy a beszélgetés segítene nekem, ha mást nem, legalább lezárni ezt a dolgot. Esetleg "elfelejteni" őt, hogy új kapcsolatot alakíthassak ki úgy, hogy nem rá gondolok egyfolytában... :(


N / 26



2022. aug. 8. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tehát volt párod, ez a tag még is udvarolt neked, de te nemhogy elhajtottad volna, még csók is volt... Most meg ő kellene akiben annyi tisztelet nem volt, hogy egy kapcsolatban lévő nő tabu...

Gyönyörű, gratulálok. Igazából menj nyugodtan oda, mond meg mizu, erkölcs meg is ilyesmi úgy is mind1 nektek...

2022. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan járasd le magad, az önbecsülés önmagában úgysem ér semmit úgyhogy tök mindegy hogy megvallod-e az érzéseid vagy sem. Hátha még ki is derül róla hogy bnő mellett is visszakacsint.


Körülbelül amúgy ilyen világot élünk.

2022. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!