Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, fog még keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, fog még keresni? Én mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

4 hónapja megismertem a munkahelyemen egy férfit. Időközben világossá vált, hogy érzései vannak irántam. Nagyon félénk, szégyenlős, eleinte nem igazán beszéltünk. A szemei árulták el, mindig talált indokot hogy a közelemben legyen, kedvesen mosolygott, sokszor alig mert rám nézni. Ha beszélt velem, nagyon ideges volt, elpirult, elakadt a szava.

Én két hónapja csak rá tudok gondolni, de én is félénk vagyok. Az utóbbi hetekben kis lépésekben nyitottunk egymás felé, hol ő, hol én kezdeményeztem rövid beszélgetést. Mikor hozzá szóltam, annyira izult..Nekem is a szívem ugrott ki a helyéről. Imádom egyszerűen, annyira szeretni való.


A kollégái tudnak róla hogy nem közömbös felém, utaltak rá és ugratták is vele. A helyzet az, hogy végzett a fősulin nem rég és talált munkát a szakmájában (nálunk csak kisegített részmunkaidőben). Az egyik kollégája ezt mondta neki: "majd ha kezdesz az új helyen, utána majd VÉLETLENÜL fogsz nálunk megjelenni, majd jössz Annához" (hozzám). Nem szólt rá semmit csak rám nézett, én persze ott álltam mint egy rakás szerencsétlenség. Valamit mondott rá, hogy attól még tud nálunk segíteni...de már találtak mást a helyére, másfél hete nem láttam :(

Az utóbbi hetekben éreztettem vele, hogy kedvelem, beszélgetést kezdeményeztem, sokat tartottunk szemkontaktust. Neki is biztosan leesett a tanusz.


Mit gondoltok, azt figyelembe véve, hogy nyilván valóan érzései voltak felém 4 hónapon keresztül, fog valamit lépni? A kollégája akivel mindig jött, továbbra is jár hozzánk, rajta keresztül lehetne valamit esetleg..De mégis mit tegyek? Gondoljátok, fog találni módot, hogy lásson? Az a helyzet, hogy tényleg nagyon félénk..alig mer sokszor rám nézni. Egy családtagjának is mesélt rólam (mikor láttak, kérdezi a rokon a srácot rám nézve, hogy "ő az?")


Annyira haragszom magamra hogy ennyire szégyellős vagyok...bátoríthattam volna. Nem tudom elviselni a gondolatot, hogy nem látom többé.

Mit tanácsoltok?



jún. 25. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát en ha elhagyok egy munkahelyet a legutolso lenne hogy onnan egy kollega érdekeljen ha tetszett ha nem. Az kollega. Nem barát meg senki. Nincs kötődés semmi.
jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Én is minden szálat elvágtam, amikor munkát váltottam.
jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen esélytelen, rég tovább lépett.
jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem írj rá, hogy hogy van.
jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá
jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Írj rá, ha akarsz valamit, mert ő még nem találta meg a tökeit.
tegnapelőtt 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Sajnos nincs meg semmilyen elérhetősége..
tegnapelőtt 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!