Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha nincs pénze és kedve se többet keresni?

Figyelt kérdés

Két fiúhoz kerültem közel, az egyik régi simerősöm még edzőteremből ismerjük egymást mindig jol kijöttünk most már elhívott harmadszorra is randizni, mindig nagyon jo programokat talál ki, voltunk road trippelni, bowlingozni meg elsőre kávézni, nagyon kedvelem de nincs meg talán a szikra.

A másikat csak msot ismertem meg és nála érzem, hogy vele akarok lenni, de a randik valahogy kellemetlenek..én viszonylag sokat keresek, megdolgozok a pénzért és szeretm ugy felhasználni, hogy boldoggá tegyen, pl vannak kedvenc éttermeim ahova időnként beülök meg kávéházaim. Ezzel a fiuval csak ingyen programokra mentünk ami rendben van de amikor arra vettünk kaját h kiránduljunk is feleztük, pedig az egész kb 3000 volt. Tudom, hogy szerinte nincs több pébzre szükség mint amiből épp kielhet jönni ez ilyen erkölcsi dolog nála... Nem tudom mi legyen mert szerelmet is érezhetnék a második iránt de van bennem egy folymatos féelelm, hogy mi lesz később, más az értélrendünk, az elsőnem meg nem tudok több teret adni amig nem zártam le a másodikat.

Azt megjegyezném még, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem vagyok már szórakozós fajta a jövőre is gondolnom kell, 27/L az első 29F második 26F


2019. ápr. 16. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd a másodikat!

Jártam olyan pasassal, aki nálam szarabbul keresett, egy idő után feszültség volt. Például összeköltözés. Annyi volt a fix fizuja, hogy közös lakbér+rezsi rá eső részét fizesse és ennyi. Mielőtt mindenki kiakad, elég olcsó albérlet lett volna. És én mondtam, hogy nem fogom eltartani, úgyhogy találja ki, hogy hogyan hogyan keres többet. Hát, közben szétmentünk, de sose mondott konkrét tervet.

2019. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fog működni, szerintem hagyd, az egyiknél hiányzik az az érzés, ami beindíthatná, a másiknál meg nagyon másfélék vagytok, állandó konfliktusforrás. Majd találsz hozzád illőt.
2019. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Ebből nem igazán jött le, hogy nincs pénze sem, meg ambíciója sem. Na mindegy.

Az elsőt semmiképp ne válaszd, ha ő lenne aki neked kell, fel sem merült volna a második.

A másodikkal próbáld meg, nagyon vesztenivalód úgysincs, de gyakorlatban tudod kideríteni, hogy működne, agyalással nem jutsz sehova.

Legrosszabb esetben 1 vagy 2 hónap alatt vége lesz.

Ha annyira ellenkezik az elveivel az étterembe meg kávéházba járás, majd egy barátnőddel jársz. Persze akkor, ha ez nem lesz köztetek vitaforrás. De ha az lesz, szakítotok és kész, nem illetek össze, nem kell erőltetni. De addig ezt nem tudod meg, míg esélyt nem adtál neki.

2019. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az elsővel csak annyi a probléma, hogy még nem kap 100%os figyelmet. Egyébként tudnak egymásról, ja és még az is fura, hogy amásodikat zavarja h edzőterembe járok mert h utcan is lehet futni meg minek orakert fizetni ha youtubeon is fent van az anyag... az elsővel meg ugye ott találkoztunk
2019. ápr. 16. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

"Két fiúhoz kerültem közel"

Magyarul minimum egyet, de inkább kettőt hülyítesz. Én ugyan nem szoktam felezni, mert nem probléma meghívni a nőt, de ha te ezért nem jössz össze valakivel, arról megvan a véleményem...

2019. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a felezésről van szó, hanem az igényekről. Vele sose ülhetek be meg mutathatom meg neki a kedvenc helyeimet..járhatok oda a barátnoimmel de azért nem ugyanaz, simán nincs pénze 2kt kifizetni egy fogásra.
2019. ápr. 16. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az más. akkor viszont hagyd a másodikat, sosem lesztek egy nevezőn.

Te dolgozol, keresel, elköltöd, ő meg beleszól mire, miért... Á..

Hiába vonzódsz hozzá, be kell látni, ha nincs esélye a kapcsolatnak. Főleg ha komolyat keresel, még a végén a másik is azt mondja, hogy na csá.

2019. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted a másodiktól, hogy ilyen hozzáállással hogyan szeretne családot? Egyáltalán, te vágysz ilyesmire? Nem rossz indulatból, vagy kötekedésből, de ha te olyan életet akarsz, aminek az alapja a biztonság, és igen, ehhez az anyagi biztonság IS kell, akkor olyan emberrel ne kezdj kapcsolatot, akinek mások az elképzelései. Ha ő ezt csak egy időszaknak gondolja, és vannak tervei a fejlődésre, ha odáig jutna a kapcsolatotok, hogy eljegyzés, akkor még akár jó is lehet. Mert lehet, neked is elég ennyi, nem tudom, mert erről nem írtál. Ha nem tervezel gyereket, és ebben biztos vagy, hogy nem változik, ha nem vágysz saját lakásra, ha elég az, hogy a saját pénzedből költesz a saját igényeidre, de ő sose lesz ebben partner, mert "minek?", akkor elég. De ha teljesen más a jövőképe, mint neked, akkor csak egymás idejét húzzátok.

Az elsőnek adnék esélyt, hogy ez hosszabb idő alatt is kialakulhasson, mert nem feltétlenül jön gyorsan, és egyből a szikra. Van, ahol csendesen alakul ki a szerelem. De ez is olyan, hogy ha te nem erre vágsz, akkor szintén időpocsékolás.

Tisztázd le magadban, milyen kapcsolatot akarsz, mert az, hogy komoly, sok mindent takarhat. Legyél tisztában az igényeiddel, terveiddel, és hogy nagy vonalakban milyen partnert keresel, miben vagy hajlandó kompromisszumot kötni, és mi az, amiben nem.

2019. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettő kisfiú hozzád. Benned van a hiba ha ilyen kis orrtúrokkal foglalkozol.
2019. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az nem tiszta neked, hogy milyen örömforrások fontosak számodra: a drágább lehetőségek vagy az olcsóbbak egy kellemesebb sráccal. Önmagadat kellene jobban megismerned, érzelmi és nem csak anyagi igényeidet, mert hatásosabb lesz hosszabb távon, minőségibb kapcsolataid is lesznek.32N.
2019. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!