Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha nincs pénze és kedve se többet keresni?

Figyelt kérdés

Két fiúhoz kerültem közel, az egyik régi simerősöm még edzőteremből ismerjük egymást mindig jol kijöttünk most már elhívott harmadszorra is randizni, mindig nagyon jo programokat talál ki, voltunk road trippelni, bowlingozni meg elsőre kávézni, nagyon kedvelem de nincs meg talán a szikra.

A másikat csak msot ismertem meg és nála érzem, hogy vele akarok lenni, de a randik valahogy kellemetlenek..én viszonylag sokat keresek, megdolgozok a pénzért és szeretm ugy felhasználni, hogy boldoggá tegyen, pl vannak kedvenc éttermeim ahova időnként beülök meg kávéházaim. Ezzel a fiuval csak ingyen programokra mentünk ami rendben van de amikor arra vettünk kaját h kiránduljunk is feleztük, pedig az egész kb 3000 volt. Tudom, hogy szerinte nincs több pébzre szükség mint amiből épp kielhet jönni ez ilyen erkölcsi dolog nála... Nem tudom mi legyen mert szerelmet is érezhetnék a második iránt de van bennem egy folymatos féelelm, hogy mi lesz később, más az értélrendünk, az elsőnem meg nem tudok több teret adni amig nem zártam le a másodikat.

Azt megjegyezném még, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem vagyok már szórakozós fajta a jövőre is gondolnom kell, 27/L az első 29F második 26F


2019. ápr. 16. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két szék közül a pad alá. Az egyiknek van pénze, de nincs meg a szikra. Eladhatod az érzéseidet, de 10 év múlva, ha jön valaki iránt az igazi láng, akkor nehéz lesz megbarátkozni a mostani döntésed súlyával.

A másodikkal nem stimmel az értékrendetek, már most nem érti meg a hobbijaidat, nem elégítitek ki egymás vágyát, de van szikra. Ez az, ami működik pár hónapig, talán néhány évig, de amikor a rózsaszín köd felszáll, akkor bizony teret nyernek a különbségek és elszabadul(hat) a pokol.

Ellenérzeted van mindkettővel kapcsolatban már most. Akkor még is miért kéne erőltetni bármelyiket is?

2019. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A màsodikkal semmikèpp se jöjj össze.Èn is voltam olyannal,aki nem tett fèlre kevesebbet keresett,neki az jò volt,semmi èletcèl a jobb munkára törekvès semmi.A kajàt èn fizettem a rezsi albi felèt is,ès kölcsönadtam cigire minden hülyesègère,ès ìgy àllandò tartozàsban volt felèm.Ha vissza kèrtem a pènzem,akkor èn voltam a pènzèhes.
2019. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a másodikból nagyon hamar ki fogsz ábrándulni.
2019. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!