Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes vajon napvilágra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vajon napvilágra hozni...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmes vagyok, egyelőre plàtóinak tűnik a dolog, ugyanakkor az illető bizonyos megnyilvànulàsai alapján reménykedem. Nagyon tetszik, nagyon oda vagyok érte és belül régóta őrlődöm a helyzet miatt. Vannak nehezítő tényezők. Azt gondolom, felfordulna az élete, ha bedobnàm neki a nagy vallomást, inkább neki nem szeretnék kellemetlenséget, a saját bőrömet nem kímélném, még ha le is jàratnàm magam esetleg ezzel, ami benne van a pakliban nyilván.

Fontos szàmomra az illető annyira, hogy nem szeretnék neki semmi rosszat sem okozni. Ugyanakkor előbb-utóbb kirobban belőlem,amit érzek, tehát valamilyen módon tudatnom kéne vele,amíg nem késő. Talán a nemleges vàlasz esetén könnyebben tovább lépnék, bàr vacilàlok erősen, jó ötlet -e?...



jún. 24. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, az alatt mit értesz, hogy előbb-utóbb kirobban belőled, és addig kéne tudatnod vele, amíg nem késő?

Az jó egyébként, ha tisztelettudóak vagytok egymással, empátiában nincs hiány egyikőtöknél sem. Szerintem fogtok tudni beszélgetni.

Öröm egy ilyen kérdést olvasni a gyakorin, elég ritka ez itt!

jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha ő foglalt és csak néha bedob neked egy kis csontot akkor max szexre lennél jó. Ha annyira oda lenne érted akkor már megcsalta volna a párját (fúj), vagy szakított volna vele, hogy veled lehessen (wow). Fölöslegesen tepersz full lényegtelen milyen hozzád, vagy milyen módon tudatnád vele.
jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

#12 Képzeld bele magad a helyébe, akkor majd megérted. A világ nem fekete-fehér.

Éppen szerelmes!


A kérdés utolsó mondatában ott a válasz egyébként.

jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#13:


Beleképzeltem és pont azért írtam amit írtam. Neki akarok jót. Sokkal jobban szenvedne ha szexelgetne vele mintha most inkább befejezné az egészet.

jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%

#14 Értem amit írsz, ezen én is gondolkodtam már. Én is a kérdező érdekeit nézem. Szerintem bonyolultabb a szituáció, mint gondoljuk, azért kéne átbeszélni.

Ő kérdezett, meghallgatott minket, majd eldönti, mihez kezd magával.

jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Mindegyikben van igazság.

Tényleg összetett a szituáció.Próbàlom nézni mindkettőnk érdekeit.

Lehet egyébként, hogy erősen fogalmaztam... nem kirobbanna belőlem, viszont mindenképpen elàrulnàm magam. A túl késő alatt azt értem, hogy amíg tudom kezelni valahogy a helyzetet,talàn addig kéne beszélgetni.Sajnos erre még nem nyílt alkalom.Próbàltam az utóbbi napokban nagyobb tàvolsàgot is tartani,az sem enyhítette az érzést nyilván.

Egyelőre a kiváràs a taktika, most ő is érdekes amúgy. Viszont még mindig csillog a tekintete.

jún. 25. 12:22
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nagyon be fogsz fürdeni ezzel, de te tudod... Csillog a tekintete... Jézus...
jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
#17 Nekem tetszik a dumája :)
jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ha nyitnék is egyàltalàn, kilencven százalékig biztos vagyok egy finom kihàtràlàsban a helyzetből. Szóval érdekem nem fűződik hozzá semmi, esetleg az, hogy legördül egy kő a szívemről és kapok egy kimondott vàlaszt.

Egyébként akire màr néztek úgy, ahogy,az tudja, hogy nem duma.Mondjuk ez sokat nem jelent,ezt tudom én is,ràadàsul mint írtam,a tettei furcsák,tud valamit,màsképp viszonyul hozzám, ugyanakkor ahogy hozzám ér,ràm tekint, abban van valami,ami hosszú hónapok óta lóg a levegőben.

jún. 25. 16:56
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben te vagy a nő, hagyd. Már lépett volna, ha akar valamit, de így csak húz. Ha egy férfi ennyire töketlen, hogy akarna is, de nem határozott, akkor nem éri meg kiteregetned a lelkedet. Élvezi, hogy bejön neked.
jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!