Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes vajon napvilágra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vajon napvilágra hozni...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmes vagyok, egyelőre plàtóinak tűnik a dolog, ugyanakkor az illető bizonyos megnyilvànulàsai alapján reménykedem. Nagyon tetszik, nagyon oda vagyok érte és belül régóta őrlődöm a helyzet miatt. Vannak nehezítő tényezők. Azt gondolom, felfordulna az élete, ha bedobnàm neki a nagy vallomást, inkább neki nem szeretnék kellemetlenséget, a saját bőrömet nem kímélném, még ha le is jàratnàm magam esetleg ezzel, ami benne van a pakliban nyilván.

Fontos szàmomra az illető annyira, hogy nem szeretnék neki semmi rosszat sem okozni. Ugyanakkor előbb-utóbb kirobban belőlem,amit érzek, tehát valamilyen módon tudatnom kéne vele,amíg nem késő. Talán a nemleges vàlasz esetén könnyebben tovább lépnék, bàr vacilàlok erősen, jó ötlet -e?...



jún. 24. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor nem vagy biztos a másik érzéseiben az sose jó, de amúgy nem kéne lerohanni az érzéseiddel inkább lassan kéne úgymond adagolni.
jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Miért fordulna fel az élete? Bajba sodornad ezzel ? Nem értem. Kicsit kifejthetnéd. De én egyébként elmondanám az élet rövid.. és legalább te is kapnál egy választ
jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nekem nincs veszteni valóm teljesen független emberként és mert egyébként sem buknék semmilyen téren semmit, neki viszont nagyon is lenne.

Nekem is megfordult a fejemben, hogy ha agyalni kell a màsik fél érzésein,az nem szerencsés,mert tükröz valamit.Csak így meg eléggé feszíti a lelkem belül az egész szituáció.

Az aprànként közlés jó ötlet.Köszönöm! ☺️

jún. 24. 22:12
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Ja értem akkor gondolom házas családos vagy hasonló. Szerintem mond el neki apránként, nyiss felé. Ha nemet mond neked sem lesz ott a mi lett volna ha érzés.
jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Ez a tipikus bukott helyzet. Beszelni meg nem beszeltetek, de te mar odaig meg vissza vagy tole. Ezek szoktak a legrosszabbul elsulni.
jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Inkább holdvilágra kéne hozni.
jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ötös vàlaszoló!


Beszéltünk, ugyanis bizalmi viszony van köztünk. Csak eddig nyilván nem szerettem volna ràzúdítani az érzéseimet,az mindenki szàmàra sokkoló àltalàban.Viszont most érzem idejét, hogy meginvitàljam egy mélyebb beszélgetésre, a baràtsàgunk keretein túllépve.

jún. 24. 23:02
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem még, ha házas, akkor hagyd békén! Egyrészt nem véletlenül házas. Másrészt, ha meg is csalja az asszonyt, ne adj isten el is hagyja őt érted, ott fog lebegni a fejed felett az, hogy veled is pontosan ugyanenzt megcsinálhatja egy szebb, fiatalabb muffért cserébe. Aztán pontosan ugyanolyan sorsod lesz, mint a mostani feleségének. Én annyira nem értem, hogy egyes nők mit zabalnak a nős férfiakon. Ennyi erővel amúgy mondhatnád azt is, hogy a foglalt phasz jobban ízlik.
jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Amit a kérdésben írsz, hogy felfordulna az élete a vallomásodtól, csak akkor igaz, ha hasonló érzései vannak feléd. Tehát hidegen hagyja, nem fordul fel tőle az élete, ha közlöd, hogy szerelmes vagy belé. Így könnyebb is lesz lezárnod a témát, hamarabb továbblépsz.

Ha kölcsönös, akkor meg közösen kitaláljátok, hogyan tovább. Egyébként attól, hogy valaki házas, még lehetnek érzései, nem tudja senki, hogyan él a másik a kapcsolatában.

Ha apránként adagolod, mondjuk kérdezel a magánéletéről, kapcsolatáról, lehet, hogy leesik neki, mire megy ki a játék.

jún. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szerintem màr kapisgàlja...

Voltak szerintem arra utaló gesztusok, hogy nem tekint ràm közömbösen, minden esetre nagyon tartja magát.Eddig nekem is sikerült.Először megfogalmazódott bennem, hogy úgymond kitàlalok, aztán végül is maradok inkább egy finom, konkrét utalàsnàl felé.Régóta jóban vagyunk egyébként, voltak célzàsai,bàr nem tudom, mennyire gondolhatta komolyan.Nem pikàns poénokra gondolok,mindig tisztelettudóan viselkedett,én sem nyomultam rà, úgy érzem.

jún. 25. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!