Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő is többet érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is többet érezhet?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve ismerjük egymást, évfolyamtársak voltunk az egyetemen. Ez idő alatt nem sokat beszéltünk, valójaban csak köszönő viszonyban voltunk. Körülbelül 2 hónapja véletlen összefutottunk és valami elkezdett alakulni. A vicces az egészben, hogy már az elején egy beszélgetés során kijött mindkettőnkből, hogy egyikünk sem hisz a fiú - lány barátságban, max haverkodásban. Részemről ennyinek is indult a dolog, de azóta hetente legalább 2-3 alkalommal találkozunk, ha van valami program, házibuli, filmezés haverokkal (ilyenkor kezünk vagy lábunk összeér), akkor az esetek 90%-ban ő is jön velem, úgy, hogy előttem nem is ismerte a barátaimat, előre tervezünk ilyen-olyan programokat. Egy házibuli alkalmával együtt aludtunk egy kanapén, úgy ébredtünk fel, hogy össze voltunk ölelkezve, miután kiment mosdóba vissza feküdt mellém, úgy is hogy volt még üres ágy. Az elmúlt két hétben kezdtem rájönni, hogy lassacskán beleszerettem ebbe a lányba. Elkezdtem óvatosan flörtölgetni vele és benne volt a dologban, legalábbis úgy tűnt, csak hajlamos vagyok kételkedni magamban, hogy lehet csak bele képzelem. A barátaim, akik láttak minket, azt mondják, hogy a lányon is látszik, hogy akar engem. Tudom, hogy ebből csak jól jöhetek ki, mert vagy kölcsönös és akkor kapcsolat lesz, vagy egyoldalú részemről és akkor megszabadulok sóvárgástól. Holnap együtt megyünk valahova, arra gondoltam, hogy amikor vége lesz vagy mielőtt kiszállna otthon az autóból megpróbálom tudtára adni a dolgot. Főleg a nők vélelményére lennék kíváncsi, hogy a fent leírtak nektek beleférne egy baráti-haveri viszonyba? Remélem érthető amit leírtam, csak a fejem máshol jár éppen.


27F (jelenleg úgy érzem magam, mint egy 15 éves, amikor először szerelmes)


jún. 15. 21:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretne komoly kapcsolatot, mert az exei megcsalták és nem tud megbizni az emberekben. Legalábbis ezt mondta.
jún. 19. 17:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, szóltam előre, de kár, hogy igazam volt:


"Sőt vannak olyan "barátok" is (inkább) rossz értelemben akik magányosak, csalódottak az ex kapcsolat(ok) miatt és a "barátot" használják fel egy kis egótunningra, mintha "járnának, lenne köztük valami több" és így helyettesítik a nem létező szerelmet, kapcsolatot."

jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam hogyha úgy érezne mint te azt éreznéd. Ezek után jobban tennéd ha kioffolnád őt teljesen mintha nem is ismernéd mert csak szenvedni fogsz (főleg ha más férfinak esélyt ad) és mert nem lehettek ti barátok. Sajnálom, ez van. Majd mással sikeresebb leszel.
jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom és csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: csak használni fog, ha benn maradsz ebben az egyoldalú "baráaságban".
jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azt már rég megtanultam, hogy senkinek nem leszek opció és ehhez tartom is magam. Megpróbáltam, nem sikerült, jön majd a következő
jún. 19. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!