Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő is többet érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is többet érezhet?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve ismerjük egymást, évfolyamtársak voltunk az egyetemen. Ez idő alatt nem sokat beszéltünk, valójaban csak köszönő viszonyban voltunk. Körülbelül 2 hónapja véletlen összefutottunk és valami elkezdett alakulni. A vicces az egészben, hogy már az elején egy beszélgetés során kijött mindkettőnkből, hogy egyikünk sem hisz a fiú - lány barátságban, max haverkodásban. Részemről ennyinek is indult a dolog, de azóta hetente legalább 2-3 alkalommal találkozunk, ha van valami program, házibuli, filmezés haverokkal (ilyenkor kezünk vagy lábunk összeér), akkor az esetek 90%-ban ő is jön velem, úgy, hogy előttem nem is ismerte a barátaimat, előre tervezünk ilyen-olyan programokat. Egy házibuli alkalmával együtt aludtunk egy kanapén, úgy ébredtünk fel, hogy össze voltunk ölelkezve, miután kiment mosdóba vissza feküdt mellém, úgy is hogy volt még üres ágy. Az elmúlt két hétben kezdtem rájönni, hogy lassacskán beleszerettem ebbe a lányba. Elkezdtem óvatosan flörtölgetni vele és benne volt a dologban, legalábbis úgy tűnt, csak hajlamos vagyok kételkedni magamban, hogy lehet csak bele képzelem. A barátaim, akik láttak minket, azt mondják, hogy a lányon is látszik, hogy akar engem. Tudom, hogy ebből csak jól jöhetek ki, mert vagy kölcsönös és akkor kapcsolat lesz, vagy egyoldalú részemről és akkor megszabadulok sóvárgástól. Holnap együtt megyünk valahova, arra gondoltam, hogy amikor vége lesz vagy mielőtt kiszállna otthon az autóból megpróbálom tudtára adni a dolgot. Főleg a nők vélelményére lennék kíváncsi, hogy a fent leírtak nektek beleférne egy baráti-haveri viszonyba? Remélem érthető amit leírtam, csak a fejem máshol jár éppen.


27F (jelenleg úgy érzem magam, mint egy 15 éves, amikor először szerelmes)


jún. 15. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez bőven nem fér már bele egy baráti-haveri viszonyba, zöld utat adott neked, szóval hajrá! :-)
jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem biztos. Én szerintem ha ő ugyanúgy/hasonlóan érezne mint te kérdező nem lennél bizonytalan. Mert vagy egyértelműen elmondaná, vagy kifejezné még akaratlanul is.

Egyetlen dolog ami melletted szól az az, hogy szerinte sem létezik barátság nő és férfi között (bár én ezzel nem értek egyet mert vannak ellenkező nemű barátaim és egyik sem akart tőlem többet meg én sem tőlük). Az mondjuk kevés, hogy összeérnek a kezeitek, lábaitok. Vannak olyan emberek akiknek a testi kontaktus simán belefér hiszen nem intim területeken értek össze, vagy beletartozik a barátságba ölelés, puszi. Sőt vannak olyan "barátok" is (inkább) rossz értelemben akik magányosak, csalódottak az ex kapcsolat(ok) miatt és a "barátot" használják fel egy kis egótunningra, mintha "járnának, lenne köztük valami több" és így helyettesítik a nem létező szerelmet, kapcsolatot. Még simán lehetséges, hogy te is így érzel és csak hiszed, hogy szerelmes vagy belé. Persze tévedhetek ezzel kapcsolatban, de ha nem vagytok "barátok" jó ideje (vagyis 2-3 év) akkor nem ismered te annyira, hogy belé tudj szeretni, bár amúgyis a szerelem később alakul ki. Fellángolásról beszélhetünk maximum. Ráadásul mégcsak 2 hónapja vagytok úgyahogy jóban.

Ha meg régóta nincs párod, hiányzik a szerelem, törődés akkor ez még fellángolás se.

Nagyon gondold át, hogy mit is érzel, egyáltalán az a lány visszonozza-e az érzéseid/"érzéseid" nehogy aztán az új ismeretség tönkremenjen, szenvedjen legalább egyikőtök feleslegesen...

jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ma kiderül mi lesz, mert elmondom neki, hogy én többet szeretnék. Azóta történt egy két dolog, kaptam tőle egy pólót egyik kedvenc bandámtol és én is feszegettem kicsit a határokat, például le voltunk ülve és beszélgetés közben megfogtam a lábát, ilyenek, nem háritott.

Rosszul fogalmaztam, inkább a kezdek beleszeretni a jó megfogalmazás. Egyelőre "csak" nagyon jól érzem magam a társaságába és folyamatosan az jár a fejembe hogy megcsokoljam.

jún. 18. 11:21
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan próbáld meg. Lehet ebből szerelem, de előtte nem ártana szóba hozni az exe(ke)t legalább nagyvonalakban, miért is lett vége, látsz-e rajta dühöt, fájdalmat. Esetleg milyen párkapcsolatot szeretne, képzel el, kész-e, hasonlóak-e a célok. Nehogy az legyen, hogy aztán csalódás lesz a vége hiába kezd el veled járni...
jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az exek már szóba kerültek miután egyetem után először találkoztunk és elmeséltük kivel mi van. Röviden mindkettőnket megcsaltak, de úgy tűnik hogy már ő is tulvan rajta, kb 1 éve vagyunk szinglik mindketten. Az életfelfogás, célok nagyjából ugyan azok hosszútávon
jún. 18. 11:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá!
jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem odavagytok egymásért, csak egyik sem mer lépni, mert nem tudja mi van. :) Nem lenne így veled csak haverságból, minek húzná mindkettőtök idejét.


Majd írj, hogy végül hogyan végződött. De szerintem amikor majd kiderül, hogy ő is odavan érted, akkor kezdődik igazán a remegés, hogy akkor most hogyan tovább. :D


Sok sikert! Zöld van, mehetsz.

jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kiváncai vagyok :)
jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy a férfi, ő csak rád vár és nem érti, miért nem kezdeményezel már. Hamarosan letesz rólad, ha még sokáig töketlenkedsz.
jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki?
jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!