Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet a srác irántam valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet a srác irántam valami többet? Kell egy kis bátorítás nekem.

Figyelt kérdés
Munkából ismerjük egymást.Majdnem mindennap beszélünk nagyon jól elvagyunk. Kb 2 hónapja.Arra lennék kíváncsi szerintetek ez a viselkedés, egy-két dolog mit sugall? Megfogja a kezem és fogjuk egymas kezét ugy beszélgetünk, megsimogatja az arcom, homlokpuszi, ölelkezünk. Én tudom többet érzek iránta csak félek elmondani mert hátha rosszul érzem ezeket a jeleket.
2023. márc. 29. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Juj, mar szinte a bugyidba van a keze, mi lesz itt, nagyon felek. Nagyon izgi.
2023. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfektetni megfektetne több mint valószínű, de ezen túl, hogy mi a célja nem tudom, lehet még ő maga sincs vele tisztában.
2023. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé cink, hogy olelkezel vele, kezedet fogja, hagyod, hogy puszilgasson, de legalább egy randin nem vagytok túl.

Olyan nincs, hogy nyugodtan érintget, de nem mer elhivni egy kávéra, vagy kimondja, hogy:

"Figyelj Évi tetszel nekem, randizni akarok veled, benne vagy?"

Van neki önbizalma és látja milyen könnyen ágyba vihet téged és te leszel az, aki kezdeményezni fog ott a munkahelyen. Mindenkinek arról fog beszélni, hogy milyen voltál, sőt lehet fogadott a munkatársakkal, hogy gerincre tud-e vágni.

Nem érez ő többet, akkor már túl lennétek minimum 2-3 randin, sőt lehet járnatok is.

(Természetesen mégha úgyis lenne, akkor sem biztos, hogy többet is szeretne, vagy hogy működni fog). Nem tartod tiszteletben, hogy a munkatársad, nem húztad meg a határt, épp ezért fog ő téged meghúzni aztán kidobni.

2023. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Letapiz de neg nem hivna semmire :D

Újabb lúzer

2023. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy luzer, inkább ügyes.
2023. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Ennek a személynek igenis van önbizalma,határozottan tudja,mit akar,hiszen bátran bemerészkedik a komfortzónádba.Simán megérint,tapiz,van testi kontakt,adja alád a lovat.Viszont még csak egy kávéra sem hívott meg kettesben.

Ha akarna tőled bármi komolyat, arról tudnál.

2023. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ingyenluxit keres :D
2023. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a hülyeséget,hogy lehet elhinni?Amúgy meg házinyúlra nem lövünk.
2023. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyesnek van igaza
2023. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!