Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel egy pár hónapja barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk.

Én megkedveltem,és rengeteg programot csináltunk együtt,nála aludtam néha.

Kicsit bensőségesebb lett a viszonyunk.

Viszont elrontottam.Vagy hát mivel hivatalosan nem vagyunk együtt így nem,de egyik este buliban csókolóztam egy másik sráccal,amit korrekt módon közöltem vele.

Kérdezte mi történt pontosan.

Mosolygott rajta és azt mondta,nem érdekli szabad ember vagyok azt csinálok amit akarok,ha vele jobban érzem magam,csak tessék.

Össze vesztünk az nap,és ott hagytam.

Később írt,én is írtam,mert tulajdonképpen ha már itt tartunk nekem sem tetszett hogy mindenféle lányokkal chatel vagy hogy az állítólagos legjobb csaj haverjával ki megy több hétre nyaralni.

Egyszerűen ezek nekem furák voltak.

Persze a végén sikerült megbeszélni.Elnezest kértem,hogy úgy neki álltam,O pedig el fogadta a bocsánatkérésemet,de már semmi nem volt a régi.

Közeledtem,elhúzta magát.

Nem igazán akar velem találkozni.

Nem ír egyáltalán.

Nagyon rosszul érzem magam és bűntudatom van,mert kedvelem,de valljuk be O rengeteget bántott engem szavakkal,amit sosem értettem.

Túl leptem rajta,mert voltak jó dolgai.

De tudom,hogy kapcsolatot nem akar,és nem szeretné ha korlátoznák,és tőlem se várja el,meg is így viselkedik annak ellenére hogy nem vagyunk együtt,és amúgy nem is érdekli.

Beszél hozzám,de egyáltalán semmi testi kontaktusba nem vagyunk.

Most akkor mi történik?


2022. okt. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki barátság extràkkal van - tudnia kell kezelnie a szitut kötöttsègek nèlkül.


Ebben az esetben nem ez törtènt rèszèröl.

2022. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 voltam

Mivel nem akar többet, valószínűleg valamiféle birtoklási ösztön indulhatott be nála - ne játszon senki a játékàval

2022. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ismerem a szitu érzelmi részét, de ez srác tényleg csak birtokolni akar. Ha valakit tényleg szeretsz, akkor nem így viselkedsz, amikor kiderül egy ilyen. Tapasztalat.
2022. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
elcseszted a pénzes faxit..
2022. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell ilyen barátság extrákkal hülyeségekbe belemenni.

A pasinak ez irtó kényelmes, a de nő végül mindig sérül, mert elkezd kötődni.

2022. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!