Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul esne, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha egy férfi azt mondaná, hogy 1-2 hónapot tud rád szánni az életéből, és utána vége lenne?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne mondjam el és simán szakítsak, ha elég volt? Sajnos az eddigi tapasztalataim alapján amúgy is magától vége lenne ennyi idő után...
2023. dec. 2. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán szakíts.
2023. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bármilyen számot mondani, hetekkel,hónapokkal dobálózni.Szimplán csak mondd meg neki,hogy nem akarsz komoly kapcsolatot,csak barátság extrákkalt, aztán majd eldönteni ez így jó e neki vagy sem, tart ameddig tart.
2023. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Hogy rosszul esne-e, vagy egyáltalán milyen érzés lenne, az attól függ, hogy az ismerkedés elején mondaná, vagy már egy ideje együtt lennénk.


A következménye viszont mindkét esetben ugyanaz lenne: ott és akkor lezárnám a kapcsolatot a részemről.

2023. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is ennyi idő után szoktam megunni a pasikat.


Nekem bejönne.


N

2023. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Milyen megható!🤣 Tőlem aztán ott rohadhatna meg egyedül, egy percet se kéne rám szánnia. Én se szánok az ilyen gyökerekre.
2023. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párom is ugyanígy volt, azt mondta, hogy eddig egyik kapcsolatában sem tudott továbbmenni 1 hónapnál, az elején elég döcögősen indultunk és benyögte egy hónap után, hogy eddig ez volt vele és hogy most is ez lesz, mondtam hogy nem:) Kitartottunk még egy kis ideig és a kapcsolatunk gyökeres fordulatot vett, még egyikünk se érezte magát ilyen jól egy párkapcsolatban. Azóta semmi gondunk nincsen, tökéletesnek gondolom a kettőnk kapcsolatát
2023. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így indulna neki az egésznek,alapból nem mennék bele,viszont azt értékelném,hogy őszinte volt.
2023. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rosszul esne. Nem folytatnám vele
2023. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Sajnos az eddigi tapasztalataim alapján amúgy is magától vége lenne ennyi idő után..."


Mit értesz az alatt, hogy magától vége lenne?


Miért értek véget a korábbi kapcsolataid 1-2 hónap alatt?

2023. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!