Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minek kell igérgetni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell igérgetni, ha utána meg munkával takarózva kibújik alóla?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel tartjuk a kapcsolatot, van, hogy csak irogatunk, de időnként előfordul 1-1 óra telefon is. Mindig kérdezem, hogy összefutunk-e, és pl volt, hogy ruhavásárlás volt a téma, és ő mondta, hogy szivesen elkísér, amiből nem lett semmi, utána folyton a kifogások, sokat dolgozik, otthoni dolgok stb. Egyszer meglepett, mert itt lakik 2 percre, és hívott kutyát sétáltatni, akkor is mondta, hogy majd hív máskor is, de abból se lett semmi, ahogy a napokban találtam egy helyet ahol hekket lehet enni, erre mondott valami balatoni sütötét. Akkor próba szerencse alapon megkérdeztem, nem-e megyünk el? Meglepetesemre igent mondott, de este megnézi a beosztásás. Persze addigra már nem ért rá, mert, hogy hazajött a lánya, és biztos kitalál valamit.

Nem értem, hogy ha elsőre benne van a találkozóba, akkor később minek viszakozik? Vagy attól tart, hogy ismét kialakul valami köztünk?


2023. júl. 18. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresd egy ideig, aztán figyeld, hogy keres-e....abból sok minden kiderül.
2023. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sokat látsz bele. Nem vagytok rosszban, de kismillió dolog fontosabb neki, mint te, úgyhogy mindig a sor végére kerülsz.
2023. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mathus ***** válasza:
A múltkor mondta egy ismerősöm, hogy ez a felhőcskézés. A kis buta bari szalad a felhőcske után, az meg mindig odébbszáll. A barátzónában akar tudni, mert lelkes hülyéből sosem elég.
2023. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!