Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki nagyon kedvel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon kedvel az elején és mindent megtesz érted utána miért hátrál meg?

Figyelt kérdés

Már elsô látásra megtetszik a másik, minden jó, halad a dolog de az egyik fél mégis meggondolja magát. Ez miért van? Ha az elején valaki annyira odavan a másikért hogy tud ez leapadni?

Vagy ez tényleg csak megjátszás végig? Önmaguknak hazudnak és mikor komolyabb lenne rájönnek nem is az illetőt keresik? Addig meg elvannak?



2023. jún. 4. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 0 ismeretséggel odavan “érted”, az azt jelenti, hogy egy ideálért van oda, egy elképzelt álomnőért vagy álompasiért; tetszik neki a külsőd, és hozzáképzel egy számára vonzó személyiséget, ami általában irracionálisan tökéletes.

Így aztán semmi meglepő nincs abban, hogy amikor kicsit jobban megismer, rájön, hogy ez mégsem olyan jó, mint ahogy elképzelte, és kiábrándul.

2023. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kiábrándulás amit akartam mondani hanem végig nagyon kedvel, lát benned csomó értéket de mégse “érzi” azt amit kéne…nem tudom melyik a rosszabb, amikor elhitetik hogy te vagy a számukra megfelelő partner vagy amikor sok belefecccölt idő után kihátrálnak
2023. jún. 4. 12:57
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Én is ilyesmi ember vagyok. Sokszor tudok lelkes lenni egy lány iránt.

Viszont miután megismerem pár negatív oldalát-tulajdonságát, elmúlik a lelkesedés.

Bennem ez nem megjátszás, mindenki nagyjából ugyanonnan indul, és valaki több figyelmet kap a továbbiakban, valaki viszont érdektelenné válik számomra idővel.

2023. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az ilyen emberek a változatosságra hajtanak, az a céljuk hogy pl sok szép nő sok jó pasi az övék legyen, az elején beetetik és mikor megvan mennek másfelé, de az előzőt is próbálják talonba tartani, Ez a motiváció áll emögött igazából, a többi az csak belemagyarázás.

Mások meg nem ilyenek, akik tudnak kötődni, nekik inkább zavaró hogy ha új ember felé kellene lépni.

2023. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor csináltam ezt, mikor nem lett viszonozva. A saját eszköztárammal kedveskedtem. Csináltam neki vacsit, vittem neki meglepi csokit, érdeklődtem iránta, kezdeményeztem, bedobáltam az ötleteimet a közösbe, mutattam neki klassz helyeket a városban... Kurvára élvezte, elmondása szerint sosem volt még senki ilyen figyelmes vele. Csak épp azt felejtette el, hogy ezekre én is vágyom. Nő létemre én voltam a kreatív és én mertem megmutatni ezt az oldalam először. És ő ezt nem viszonozta, csak élvezte. Én nem kaptam tőle meglepetéseket, mindent nekem kellett eldönteni, nem gondolkodott egy percig sem arról, hogy hogy járjon a kedvembe. Én beletettem a saját személyiségem az ismerkedésbe és úgy éreztem, az egyetlen ember, akitől ott várhatok tökösséget és izgalmakat, én magam vagyok. Csak nekem voltak ötleteim. Minden, amit kiejtett a száján, az az én korábbi javaslataimra való ráharapás volt. Nulla energiabefektetés, nulla egyediség.



Elegem lett egy idő után, abbahagytam, elvesztettem az érdeklődésem, mert egy töketlen bamba f*sz bontakozott ki a személyében, én meg nem erre vágytam, hanem kölcsönösségre és arra, hogy engem is meglepjenek vagy a maguk módján megpróbáljanak lenyűgözni.


Az, hogy valaki érdeklődik irántad és tesz azért, amiből szeretné, ha lenne valami, nem vagy egy kibszott sztár, hogy készpénznek vedd, ahogy a rajongóid körülugrálnak viszonzás nélkül. Nem vagy különleges. Csak egy opció, akit méltattak erre-arra, mert normális ember így áll egy új ismeretséghez.

2023. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyet értek abban, hogy ha valaki kb nem is ismer, de oda vissza van érted, azok nem igazi érzések. Vagy magának hazudik, vagy neked. Sok pasi azt hiszi, hogy az elején nagyon be kell magát dobni, és csak játsza az agyát, na én ezeket egyből elengedem, mert komolytalan. De az is lehet, hogy nagyon vonzónak talált, de aztán mégse érez többet.
2023. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

5-ös ebben az lehet a bibi hogy a nap 24 órából áll, ha egy csomó idejét a meglepetéseid kedveskedéseid foglalják le, a sajátjaira amit neked kitalálna, nem marad se figyelme se ideje, mert mindig a tieiddel van elfoglalva a figyelme :))

Ez van, ezek mennek, ezt is jó tudni.

2023. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Na ez az ami durva, jó hogy leírtad hogy működik az ilyen személyiség. Csak egy opció..... De amíg csak egy opció, minek színpadiaskodsz sztárolod? Nem ismerkedésnek kell lelkesen nekiállni hanem majd egy embernek akit konkrétan megszeretsz a saját személyiségéért, nem vagy te szórakoztató esküvőszervező vagy rendezvényszervező vállalkozás szerintem pályát tévesztettél amúgy ott nagyon keresik az ilyen embereket.


"Az, hogy valaki érdeklődik irántad és tesz azért, amiből szeretné, ha lenne valami, nem vagy egy kibszott sztár, hogy készpénznek vedd, ahogy a rajongóid körülugrálnak viszonzás nélkül. Nem vagy különleges. Csak egy opció, akit méltattak erre-arra, mert normális ember így áll egy új ismeretséghez."

2023. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7

Hetente kb 2-3x találkoztunk. Köszönöm szépen, de nekem is van jobb dolgom és lett is volna jobb dolgom.

2023. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Mindenki csak egy opció. De aki normálisan viszonyul a másikhoz, nem viselkedik vele így. Ez nem színpadiasság, ez egyszerű befektetés abba, ami egy napon megéri majd. A bizalom megelőlegezése.



Volt már pár kapcsolatom, tudom, hogy mit érdemes tenni az elején. De nem mindenki alkalmas ezt viszonozni.


Ha viszont mindenkire szartam volna, nem lett volna semmi.

2023. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!