Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsátható, ha érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható, ha érdekből jöttem össze vele, viszont utána az érzelmek is alakultak?

Figyelt kérdés

A (volt) legjobb barátnőm tudott arról, hogy a párommal érdekből ismerkedtem meg, hálóztam be, csábítottam el. A barátságunk megromlott, félek, hogy esetleg eljárna erről a szája, és nem tudom, hogyan fogadná a párom, ha visszahallaná.

Gondoltam rá, hogy megelőzöm a bajt és esetleg én mondanám el neki... De mégis hogyan?

"Kellett valaki, aki az egyetemen protekciót intéz nekem, ezért egy átgondolt terv szerint elcsábítottalak."? Hogy hangzik ez?


Nem akarom elveszíteni, eljegyzés és esküvő van tervben, már együtt is élünk. Már az is eszembe jutott, hogy valahogy ráveszem, költözzünk el Budapestről, hátha úgy nem tudná meg soha.


2023. jún. 22. 10:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szarul hangzik. A volt barátnőd miért mondaná el neki?
2023. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez így sehogy nem hangzik jól. Mióta vagytok együtt?
2023. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Mert összevesztünk, szerinte én vagyok a hibás, hogy a barátságunk megromlott/tönkrement. De annyira nem figyelt arra, mit mondok, csak a saját hülyeségét fújta, hogy mondtam, én erre tovább nem is vagyok kíváncsi, hagyjuk egymást békén akkor, az lesz a legegyszerűbb. Nála ez pedig csak olaj a tűzre.


2 éve vagyunk együtt.

2023. jún. 22. 10:28
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Én lapítanék és remélném, hogy a barátnő nem annyira szemét, hogy bekavarjon. Ha azóta már szereted és esküvőt terveztek, akkor szerintem mindegy, mi volt az eredeti indok. Ezt így, ahogy fent leírtad, biztos nem mondanám meg.
2023. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha a párod lennék, én egy ilyen információ után elveszíteném az összes bizalmam feléd és szakítanék veled. Teljesen mindegy, hogy azóta átalakultak az érzelmeid. Reménykedj, hogy a csaj nem márt be, mert sehogy se jössz ki jól belőle. Ha őt nem használtad ki és bsztad át túlságosan, akkor talán nem kavar be neked.
2023. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Azért nem ez a jellemem, hogy mindenkit kihasználok. Nehéz helyzetben voltam, muszáj voltam tenni valamit. Nem vagyok rá büszke, dehát ha akkor nem döntök így, sosem ismerkedtem volna meg a párommal, amit örök életemben bánhatnék.
2023. jún. 22. 10:49
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Én se mondanám meg és a csajtól se félnék. Ha el is mondja akkor azt mondod hazudozik mert haragszik rád. Gondolom tudja hogy összevesztetek. Simán be lehet ennek tudni a szrkavarását. Bebizonyítani meg úgyse tudja. Nekem nem lennének emiatt álmatlan éjszakáim.
2023. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
6 Igazából a körülmény, magyarázat mindegy, 10ből 9 embernél ez bizalomvesztéssel járna amit extrém nehéz visszaépíteni - és sok esetben lehetetlen.
2023. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Én is így tennék mint a 7-es. Nem kell elismerni.
2023. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy lapíts és ha borít, akkor tagadd le.

Ha már egyszer szereted, házasság előtt álltok, akkor légy őszinte vele, mert előbb utóbb vissza fog ütni, hogy nem voltál őszinte hozzá. Lehet te saját magad árulod el magad valahogyan, vagy féltségedbens, a stressz miatt butaságokat művelsz és azért lesz bizalmatlanság, vita.


Én szerintem ha kifejezed, kimutatod, hogy szereted amióta úgy érzed és kölcsönös az az érzés, akkor bár rosszul esne neki és lehet a bizalom meggyengülne, akkor is inkább azt nézné, hogy mit tettél meg érte, mellette álltál és ilyesmik.

Ha emiatt kidob, akkor örülj neki, mert igazából nem vagytok ti házasságra teremtve együtt.

A hazugság, a titkok az őszintétlenség még mindig rosszabb, mint hogy korrekt vagy.

2023. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!