Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyamnak mondtam,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyamnak mondtam,hogy a paromnal alszok vasarnap, de egybol elkezdte,hogy csak meg akar fektetni,nemi betegseget kapok el stb 23 eves lany vagyok,parom 8 evvel idosebb,nekem egyaltalan nem problema. Miert ilyen anyam?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 04:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
23 éves létedre egy harmincas fickóval vagy. Az ilyet nem viselik jól az anyukák se, de a barátnőid sem tennék jó szívvel, illetve ha lenne apád, akinek elmondd, neki is lennének fenntartásai. Csak a pasik, akik szintén megdugnának fiatal nőt pártolják az ilyet.
2023. szept. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

1) félt

2) ismer

3) irigy


ezek tetszoleges kombinacioja


de sokmindent nem tudunk a sztorirol. miota van a pasi, miota van pasid egyaltalan, anyad megszokta-e mar, hogy mashol alszol, stb

2023. szept. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

1es: adom:)

en nem partolom, de nem is ellenzem


udv, 1 pasi, aki megdugna akar egy fiatal not is :D

2023. szept. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szuleim ismerik,szeretik is nagyon

1 eve tart a kapcsolatunk

2023. szept. 23. 05:45
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
mennyire szerethetik, ha azt feltetelezik, hogy nemibetegseget ad at neked?:)))
2023. szept. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

És gondolják, hogy csak most fogtok először lefeküdni egymással? 😱

A százötvenedik dugásnál miért baj, hogy meg akar fektetni (az, akivel kapcsolatban vagy), és miért pont akkor ragasztana rád valami trippert? 😀

A szüleid még mindig nem tudják feldolgozni, hogy felnőtt vagy, és szoktál szexelni, nem pedig csak kézenfogva mész fagyizni egy fiúval?

2023. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szöveg szóköz nélkül!
2023. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Én alapvetően nem csípem, amikor felnőtt férfiak 14-18 éves csajokat hajkurásznak a "de legális" címszó visibálása közben, de banyek...


Megkérhetem az 1-es féle válaszolókat, hogy ne nézzék le annyira a fiatal FELNŐTT nőket, hogy elvitassák tőlük a döntés képességét? 23 évesen egy nő márpedig el tudja dönteni, hogy kivel akar kapcsolatot és nincs szükség erre a joviális leereszkedésre... 23 évesen egy nő agya is kifejlődött annyira, hogy képes legyen önállóan döntéseket hozni.


Ezt a kérdező szüleinek is meg kell érteni.


Üdv, egy másik 23 éves nő.

2023. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát persze hogy meg akar. Egy fiatal is azt akarná. Egy évig nem történt meg a dolog?? Impotens vagy mi?
2023. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
#8 ja el tudja dönteni, ezért vannak tele a társkereső oldalak 28-30as gyerekes nőkkel, mert el tudják dönteni hogy kikkel akarnak kapcsolatot és kinek szülnek gyereket.
2023. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!