Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, lassan 2 éve ismerjük egymást. Számomra már az elején úgy indult a kapcsolatunk, hogy többet szeretnék, mint barátság, de rajta nem tudok kiigazodni. Nagyon egy hullámvölgy vagyunk. Egyszer beszélünk, órákon keresztül, napokon át, aztán meg nem. Nem tudja mit akar. Mondta már, hogy szeret, hogy hiányzom neki, fogta már a kezem órákig, de máskor pedig az van, hogy “sajnálom, de köztünk nem lesz kapcsolat”. Én halálosan beleszerettem, akárhányszor próbáltam lemondani róla, nem ment. Kértem, hogy tiltson le, de hónapok múlva majd feloldott, és miben kezdődött elölről. Aztán azt vágta a fejemhez, hogy csak “unatkozott”, és azért keresett. A napokban ő ír mindig először, megint olyan, mintha érdekelném, de nem is tudom… mit akar?
2023. aug. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, ahogy írta is. Unaloműzőnek jó vagy neki. Szedd össze az önbecsülésed és tiltsd le te őt.
2023. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudja mit akar és az nem te vagy! Ebből nem lesz kapcsolat, de ezt ő is megmondta. Fogadd ezt el és lépj tovább!
2023. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező könyörgöm! Aki veled akar lenni, az veled lesz és tenni fog érte! Felejtsd már el az álmodozást és kezd el te irányítani az életed.


Első lépés: Nem, nem kéregetjük a pasit, hogy ő tiltson le - kiengedve ezzel a kezünkből az irányítást. Ha te nem akarsz beszélni vele, akkor fogod a kis kacsód és letiltod! Nem illegeted neki magad, hogy naaaa tiltsál leee - azért, hogy kicsikarj tőle valamit.


Ez a csávó nem képes komoly kapcsolatra, és nincsen megfelelő érzelmi intelligenciája ahhoz, hogy téged boldoggá tegyen. Mert ha lenne, nem szórakozna veled 2 évig. Nem lenne az hogy kamuzik neked,hogy szeret, ha épp ahhoz van kedve, de amúgy azt mondja hogy nem lesz köztetek semmi!


Csak legyezgeti a saját egóját meg élvezi hogy egy női nemi szervű ember ácsingózik utána.


Remélem még pár év, és már esélyt nem fogsz adni ilyen csávóknak, leperegnek rólad mint a víz! Mert tudod, hogy így sosem leszel boldog, csak az időd megy el ezekkel.

2023. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexet, vagy azt (is) hogy legyezgesd a hiúságát, unaloműző vagy.
2023. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Valakinek lépni kellene, mert igy nem lesz semmi! Pròbàld elcsàbitani!
2023. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!