Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy most mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány(17),(én 21F) akivel már 3 hónapja beszélgetünk szinte minden nap. 3 hónapig valahogy nem akart összejönni egy találkozó sem mert volt hogy az utolsó pillanatban momdta le de a múlt héten végre összejött. Én úgy érzem hogy a találkozó óta egy picit közelebb kerültünk egymáshoz és máshogy viszonyul hozzám. A találkozó előtt azt mondta hogy nem akar jelenleg kapcsolatot mert hogy érettségizik meg a jogsit csinálja és hogy barátként szeretne talizni és hogy aztán később még ki tudja hogy mi lesz. Találkoztunk egyszer a varosban elmentunk sétálni fagyizni meg ilyenek. Tegnapelőtt pedig egy fesztiválon találkoztunk és ott egyébként együtt is voltunk vagy 1-2 óra hosszát mondjuk beszelgetni nem tudtunk sokat a hangos zene miatt. Én úgy érzem hogy talán megváltozott a hozzáállása irántam(ha küldök neki képet akkor írja hogy milyen jó lett🥰🥰 emojival, meg ha dicsérem írja hogy de aranyos vagyok🥰🥰). Ma is kint lesz a fesztiválon. Azon gondolkodom hogy le kéne ezt tisztázni hogy akkor most pontosan mit is akar tőlem és hogy esetleg tényleg már nem csak barátként tekint rám.. vagy jobb lenne üzenetben megkérdezni ezt, vagy lehet ha személyesen elhívom egy kicsit beszélgetni akkor jobban tudnék hatni rá.. vagy a harmadik lehetőség hogy még várjak egy kicsit ezzel a kérdéssel és még talizzunk párszor hátha akkor elkezd tényleg érezni irántam.. szóval szerintetek mi tevő legyek??

2023. júl. 22. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"Jobban tudnék hatni rá" --> valamiért úgy érzem, mintha ki akarnád erőszakolni a vonzalmat belőle.


Ő tisztázta, hogy barátként tekint rád, hidd el, ha másképp lenne, azt már tudnád.


Az emojik semmit nem jelentenek, barátilag is simán küldök ilyet azoknak, akikkel nem tervezek komolyabbat.


Rákérdezhetsz, de szerintem ne lovalld bele magad ebbe az egészbe.


Ha nemet mond, viseld férfihoz méltóan, és döntsd el, hogy elegendő-e a barátsága. Ha nem, szakítsd meg vele a kapcsolatot, ennyi.


N/32

2023. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy barátnak tart, mit nem értesz rajta?
2023. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem akar többet 😅
2023. júl. 22. 12:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki mondjon már valami jó csajozós taktikát mert én már tényleg nem tudom mi a baj..xdd
2023. júl. 22. 13:36
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Nem létezik jó csajozós taktika. Próbálkozni kell, pofára esni, és tanulni a hibáidból. Tudod, hogy tanultál meg járni? Elmesélem neked; eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Ne akard már bemesélni, hogy egyévesen tökösebb voltál, mint most.
2023. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!