Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékeny valaki,ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny valaki,ha azt mondta nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Az egyetemen összehaverkodtam egy lánnyal,aki az utóbbi időkben elég különös lett, megváltozott. Sokszor kapom azon, hogy néz,és közben a szeme-szàja mosolyog. Én Őt emberileg,és mint nőt is nagyon a magaménak érzem,bár amikor ezt elmondtam neki, Ő azt felelte, hogy barát vagyok neki. A mosolya,és a nézése, viszont mást sejtet. Arról nem is beszélve, hogy magán kívül volt, mikor egy másik lánnyal beszélgettem. Duzzogott,és nem szólt hozzám egy ideig. Aztán mikor nővérem hívott, gyakorlatilag jelenetet rendezett, hogy ki az, és miért hívogat engem. Elmondtam neki, hogy a nővéremmel beszéltem,de egyáltalán nem értem, miért kell magyarázatot adjak,-illetve ez miért van rá olyan hatással, hogy izgatottà válik,és olyan állapotba kerül,mint aki mindjárt elveszti a fejét!? Erre csak hallgatott, nem válaszolt. Ha egyszer állítólag nem kellek neki, mint férfi, akkor mégis miért tesz ilyen dolgokat? Szerintem hazudik,tagadja,és igenis, hogy vannak irántam érzései. Máskülönben miért viselkedne így? Mi a véleményetek?
2023. máj. 3. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamuzik. De én hazug emberrel nem tenném magam ez is biztos. 🤷‍♀️
2023. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

“Aztán mikor nővérem hívott, gyakorlatilag jelenetet rendezett, hogy ki az, és miért hívogat engem.”


Együtt se vagytok, de máris egy pszicho. És neked ez kell? xD

2023. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2#. Mikor elkezdtem érezni iránta, akkor még ezek a dolgok nem voltak jelen nála, legalábbis nem mutatta
2023. máj. 3. 15:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor hagynám, hogy egy random csaj ilyenért számonkérjen. Legyen már tököd.
2023. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg az, hogy együtt se vagytok, de elveszti a fejét és számonkér mentálisan beteg kategória, ettől a fajta embertől a legjobb minél hamarabb megszabadulni!
2023. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zűrös...
2023. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elég zűrös, valóban. Azt sem tudja mit akar tőled, de már féltékeny. Én kerülném.
2023. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem bejátszik nála a nehéz gyerekkora
2023. máj. 3. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járjon el terápiára vagy ki fog készíteni.
2023. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9#. Az az igazság, hogy erre én is gondoltam, hogy nem lenne egyszerű mellette. Van egy sanda gyanúm
2023. máj. 3. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!