Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékeny valaki,ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny valaki,ha azt mondta nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Az egyetemen összehaverkodtam egy lánnyal,aki az utóbbi időkben elég különös lett, megváltozott. Sokszor kapom azon, hogy néz,és közben a szeme-szàja mosolyog. Én Őt emberileg,és mint nőt is nagyon a magaménak érzem,bár amikor ezt elmondtam neki, Ő azt felelte, hogy barát vagyok neki. A mosolya,és a nézése, viszont mást sejtet. Arról nem is beszélve, hogy magán kívül volt, mikor egy másik lánnyal beszélgettem. Duzzogott,és nem szólt hozzám egy ideig. Aztán mikor nővérem hívott, gyakorlatilag jelenetet rendezett, hogy ki az, és miért hívogat engem. Elmondtam neki, hogy a nővéremmel beszéltem,de egyáltalán nem értem, miért kell magyarázatot adjak,-illetve ez miért van rá olyan hatással, hogy izgatottà válik,és olyan állapotba kerül,mint aki mindjárt elveszti a fejét!? Erre csak hallgatott, nem válaszolt. Ha egyszer állítólag nem kellek neki, mint férfi, akkor mégis miért tesz ilyen dolgokat? Szerintem hazudik,tagadja,és igenis, hogy vannak irántam érzései. Máskülönben miért viselkedne így? Mi a véleményetek?
2023. máj. 3. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ettől még barátként is meghúzhatod a határaidat és elmondhatod, hogy ez így nem oké, hogy ő be akarja szabályozni, hogy kivel beszélhetsz és kivel nem.
2023. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akinek rossz a gyermekkora, vagy a felnőttkorra az kezeltesse magát! A másik egészséges ember nem azért létezik, hogy kihúzza a gödörből, inkább ő is a süllyesztőbe kerül ő miatta, ha olyan hiszékeny, reménykedős típus, hogy azt hiszi, majd ő miatta megváltozik, ő általa kigyógyul.

Olyan nincs, csak a filmekben, a nagy betűs életben téged is beletaszít a saját nyomorába. Sajnálatos, hogy valakinek rossz az élete, mert az, de csak ő maga mentheti meg magát.

Ha te adsz neki esélyt, vagy tovább fogsz barátkozni vele, de közben akad barátnő ez a fajta nő képes arra is, hogy direkt keresztbe tegyen nektek, ha meg netalántán vele szakítasz felcsináltassa magát, hogy ne hagyd el, vagy öngyilkossággal fog fenyegetőzni, akár téged is kinyír. Kell az neked???Nincs más normális nő??? Ebben a nőben mi van, amit látsz? Olyan szép, olyan jó a teste? Sokat érsz el vele, ha bármi rossz történhet. Meg kellene vele még a barátságot is szakítani!

2023. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Változás történt. Kiderült hogy a csajnak van barátja noha korábban azt mondta hogy nincs. Hazudott nekem. Közben játszotta a feltékenyet de nem tudom akkor mire. Azóta kissé eltávolodtunk egymástól. Már nincs testi kontaktus. Nem ér hozzám nem öleljük meg egymást meg nem az igazi semmi. Ezt sem tudom miért érezte úgy hogy ez kell. Mert igazából ő kezdett el lerázni én csak követtem ebben. Mostmár mindezek tudatában fogalmam sincs hogy mi volt ez az egész az elmúlt hónapokban
2023. máj. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!