Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ismerkedtünk meg.

A pasinak van barátnője és látja rajtam hogy bejön nekem, de kiderült hogy én is tetszem neki mivel konkrétan megmondta.

Sosem volt több.

Gyakran oda jött hozzám beszélgetni, foglalkozott velem, érdeklődött felőlem, a pasik felől, minden érdekelte és meghallgatta.

Már kicsit úgy éreztem úgy foglalkozik velem, mintha én lennék a barátnője, mert mindig megvígasztalt ha olyan helyzet volt, ha beteg voltam az volt az első hogy megkérdezze jobban vagyok-e már.

Persze volt többször is hogy munkán kívül telefonáltunk, megbeszéltük kinél mi történt, meg egyszer hívásban elmondta mikre gondol velem kapcsolatba, úgy hogy neki barátnője van.

Aztán máskor meg teljesen közömbösen viselkedik mikor ott van valaki más, meg írásban távolságtartóbb.

Rengetegszer ér hozzám, sokat ölelget, egyszer arcon puszilt.

Mikor legutóbb beszéltem vele telefonon világossá vált hogy nem szándékozik szakítani a barátnőjével, mert közös jövőt terveznek, mégis volt megint egy elszólása miszerint én lehetnék a második barátnője.

Nem tudom pontosan mi az amit ő érez felém, mert eléggé titkolja, de szerintem csak szórakozik velem.

Utána meg féltékennyé akart azzal tenni, hogy mások bent ölelgetik és én mikor nem voltam nem kaptam ölelést.

És előtte még direkt meg is kérdezi mennyire vagyok féltékeny típus.

Csak nem sikerült neki féltékennyé tennie.

Igaz nekem bejön a pasi, de nem tudom mit kezdjek ezekkel, ha ő ilyen lépéseket tesz felém, majd mondja hogy barátnője van.

Igazából nem is nagyon szoktam keresni, meg nem úgy viselkedem vele mintha annyira rajonganék érte, hanem pont hogy annyira nem figyelek rá.


2022. ápr. 8. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ebből csak te jöhetsz ki rosszul. Alap az, hogy ő foglalt. Közben téged szédítget. Még ő akar téged féltékennyé tenni - mindenkit ölelget...? Milyen hapsi ez? Nekem ez a viselkedés szánalmas.
2022. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"volt megint egy elszólása miszerint én lehetnék a második barátnője"


Ritkán találkozik az ember ilyen kendőzetlen egyszerűséggel és optimizmussal :D

2022. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát először még hittem a dologban, aztán rájöttem hogy ebben elég nagyot lehet sérülni.

Mégis ha van barátnője akkor minek foglalkozik velem?, meg minek akar engem féltékennyé tenni?

Nem értem minek kell tesztelgetni, bár balul sült el.

2022. ápr. 8. 09:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idióta. És valóban, végtelenül egyszerű is. Hallgass az eszedbe, és szerintem amennyire lehet, kerüld el.
2022. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szexre jó vagy nála de semmi több

Ennyi a lényeg hogy neked is világos legyen végre

Nincs érzelem benne stb

Csak tudja hogy te oda vagy érte és vicces neki ahogy cukkol téged azzal hogy másokat ölelget stb

Játszik veled ,te meg hagyod

Szörnyen naív vagy

Szédíti a fejed mert tudja hogy oda vagy érte

2022. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem Zsoltinak hívják véletlenül?🤣🤣🤣 olyan ismerős a szitu🤣
2022. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Egyszerű is? Mire érted?
2022. ápr. 8. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű

Mert kB megmondta hogy szeretőnek jo lennél de semmi több

Nem is titkolja hogy csak arra kellesz neki, a kapcsolatából meg abszolút felejtsd el hogy ő majd kilép

2022. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#5 Hát érdekes hogy egy dugára jó lennék neki azért foglalkozik velem ennyit.

Hát igazából az a vicces, hogy a barátnőjével nincsenek régóta együtt és úgy csinálja ezeket.

De gondolom akkor nem én lehetek az egyetlen.

2022. ápr. 8. 10:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy nem te vagy az egyetlen, csapja a szelet a többi csajnak is, a szemed láttára. Friss kapcsolatban. Szerinted...??
2022. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!