Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán akar közös képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán akar közös képet az oldalára? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy női ismerősöm mesélte a következőt és elgondolkodtatott. A pár női tagja szeretne közös képeket, de a férfi nem igazán. Magáról meg olyan dolgokról, amik érdeklik viszont a férfi is rendszeresen posztol.


Ez miért van? Csak az lehet az oka, hogy még akar tetszeni a nőknek és zavaró ebben egy barátnő?

Egyébként a férfi is helyes, meg jól is áll anyagilag, a nő viszont még női szemmel is gyönyörű. Azt gondolnám, hogy büszke rá, hogy ilyen barátnője van.


2023. szept. 14. 05:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Talán csak tiszteletben kellene tartani, hogy normális emberről van szó, aki nem kirakatban akarja élni a magánéletét? Pf...Nekem férjem van, több, mint 10 éve együtt vagyunk, és egyetlen közös képünk sincs kint, mondjuk én magamról se posztolgatok. Most kezdjek el azon gondolkodni, hogy talán szégyellem? Ő meg nincs is fent sehol, ő még defektesebb, mert sehol nem akarja a világ képébe nyomni saját magát?

Anyám , borogass...

2023. szept. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én sem szívesen teregetném ki a magánéletemet a fb-ra, egyszerűen nincs rá igényem. Számomra ez személyes dolog - nem titkos, de nem is akarok belőle ingyenes képregényt csinálni mindenki számára. F
2023. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
74%

Vótmà.


Szórul-szóra ismerem a kérdésed, Bàstya.

2023. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Mi sem tettünk ki közös képet, nem is fogunk.
2023. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Mind a kettőnknek van facebook/instagramja. Instán egyikünknek sincs fenn 1 kép sem.


Facebookon nekem 1db közös kép, illetve magamról úgy 3-4, gyerekekről 1-1.


Férjemnek kb vagy 20kép magáról, mind 10évnél régebbi kb, illetve 1-1 a gyerekekről.


7éve vagyunk együtt, boldogságban békességben.

2023. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Van kinn páromról kép...de nem közös. Akik ismernek tudják hogy együtt vagyunk.
2023. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Itt arról van szó, hogy minden másról és magáról is rendszeresen posztol, tehát kirakatba teszi a magánéletét épp csak a párjáról nem tudnak. Ilyet azok csinálnak, akik csajoznak/pasiznak a párjuk mellett. Az más ha a pár egyik tagja sem posztolgat szinte csak 1 évben egyszer valamit vagy alig használják a közösségi oldalt, mert ott érthető a dolog..
2023. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Adom a 7.est. szó szerint. Más:Van egy kollégám,jól néz ki, jó a dumája, egész nap flörtöl az irodàban, otthon az asszony meg a kicsi lánya. Nekik azért nem volt kint közös kép, mert a nő eléggé meghízott szülés után, és szégyellte magát, nem akarta kitetetni a sráccal, míg mostanra ledolgozta a felesleget, s most tettek is ki. Amúgy szerintem nem tudja, hogy mekkora gyökér apuci a munkahelyén. Szomorú dolgok ezek.
2023. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Férfiak a hibásak! Mi okos nők tartsunk össze!
2023. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, de én nem akarnék ilyen pasit.

Nem is arról van szó, hogy mindenképp rakjon ki közös képet, de ha elméletben szóba kerülne, hogy mit szólna egy közös képhez, akkor ne olyan reakciót váltson ki belőle, mintha ördögöt látott volna. Nekem az rossz, ha ilyen szégyellnivaló valakinek kell éreznem magam, míg látom, hogy amúgy ismerőseim nagy része meg büszke a párjára.

(nyilván ha nem használja a közösségi oldalt, az megint más)

Nekem az a magyarázat sem tetszik, ha szégyell, az se, ha nyitva akarja tartani a ajtót más jelentkezők előtt is, az se, ha nem akarja, hogy mások nézegessék (de akarja, ha van fent ezer képe), az se, hogyha szakítás lesz, le kell szedni a képet (ez 1 perc se, meg ne így álljon már hozzá).

2023. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!