Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán akar közös képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán akar közös képet az oldalára? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy női ismerősöm mesélte a következőt és elgondolkodtatott. A pár női tagja szeretne közös képeket, de a férfi nem igazán. Magáról meg olyan dolgokról, amik érdeklik viszont a férfi is rendszeresen posztol.


Ez miért van? Csak az lehet az oka, hogy még akar tetszeni a nőknek és zavaró ebben egy barátnő?

Egyébként a férfi is helyes, meg jól is áll anyagilag, a nő viszont még női szemmel is gyönyörű. Azt gondolnám, hogy büszke rá, hogy ilyen barátnője van.


2023. szept. 14. 05:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer kitettem egy közös képet, ami a szülinapomon készült. Persze előtte megkérdeztem az exemet is, hogy kimehet-e. Ja, csak ott volt a turpisság, hogy az ő idővonalán ez nem jelent meg. Nekem is úgy van beállítva, hogy előbb engedélyt kell adnom, hogy a megjelölt képkikerülhessen a falamra. Megkértem, hogy ő is fogadja el, de azt mondta, nem is jött semmilyen értesítés. Az exével még több képe volt, amiket nem volt hajlandó letörölni, de nem is egy eldugott mappában, hanem konkrétan a kiemelt képek között.


Na vajon miért? Mert még mindig őt szerette és vele csalt, csak nem akarta, hogy a lány megtudja, hogy én vagyok neki, mert akkor már nem lett volna esélye. Ja és Tinderezett is, sokakkal átment Facebookra, náluk se nézett volna ki jól, hogy ott virít a barátnője.


Úgyhogy szerintem ilyesmi lehet az ok. Ha ő nem posztol magától, de a párja posztoln évente 1-2 képet és szeretné megjelölni rajta, de ebbe se megy bele, ott bizony csaj ügy van. Sokan jönnek ezzel, hogy nem a Facebookon kell élni az életünket. Szerintem senki nem ott éli. Szimplán csak évi pár posztról van szó, ez nehogy már fájjon, hogy a szerelmed ki akar tenni néhány közös képet...

2023. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ott a válasz: mégse olyan büszke rá, vagyis reméli, hogy lehet még jobb is. Arra viszont nincs esélye, ha hirdeti magáról social medián, hogy párkapcsolatban van és boldogok. Lehet hogy még csak nem is vállalja fel igazán ezeken a fórumokon.
2023. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
"Akit én ismertem, EZÉRT csinálta, tehát mindenki EZÉRT csinálja."
2023. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát az hogy gyönyörű a nő, még nem ok arra, hogy más nőkkel ne akarjon kavarni. Vagy nem büszke rá és kész. Főleg ha kis gyönyörűség amúgy otthon egy hárpia, nem tudhatod... Annyira hogy az első adandó alkalommal el is hagyja. A szépség önmagában nem elég!

Láttam már ilyen "cserét"

Amúgy rólunk sincs közös kép, nem is lesz, csak egy-egy saját profilkép.

2023. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy a férfit tényleg érdeklik azok amiről posztol, és nem az érdekli hogy a magánéletét osztogassa. Beírja hogy kapcsolatban bőven elég, vagy az is tökéletes ha nem ír semmit oda, üresen van és kész. Lehet hogy nem olyan önző hogy a magánéletét éli a facebookon, hanem valami közérdekűt osztogat.
2023. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A facebook nem egy kötelező akármi, ahol a tagok kötelesek bemutatni az életüket, családi, baráti körüket. Ha akarja, megteszi.


A férjemmel való megismerkedésünkkor és utána soha nem is került szóba a facebook, nem volt semmi jelentősége.


Később a férjemmel lettek közös fotók, ez annyira természetes volt, egyikünk sem "sumákolt", hogy ezt elutasította volna.

Igaz szerelem, egymás iránt való tisztelet esetében még büszke is vagyok a páromra és felvállalom - pl. közös fotókkal.


Viszont ahogy írtam, ez nem kötelező és nem ettől függ egy párkapcsolat. Kivéve, ha itt megy a csajozgatás/pasizgatás, mert sajnos ilyen is van és ez az az eset, amikor sumákolás van, a közös kép elutasítása.

2023. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, a lényeg az, hogy egyébként gyakran oszt meg képet. Nagyon is használja a közösségi oldalt. Ezért furcsa.
2023. szept. 15. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!