Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak àltalában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak àltalában tényleg később esik le úgy igazàn, hogy vége egy kapcsolatnak, és akàr kèsőbb is kezdenek el "kapàlózni"?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 22:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így kijelenteni. Ők se egyformák.
2023. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Mivel statisztikailag a legtöbb válást a nők kezdeményezik, így igen.
2023. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

-Először az tűnik fel nekik, hogy már nincs szex és általában akkor kezdenek el kapálózni, de ugye ezen a ponton már többnyire késő.


-Vagy, ha már új kapcsolata van a nőnek.

2023. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem.ez nagyon sok mindentől függ. Milyen volt a kapcsolat? Ki szakított? Hogyan váltak el egymástól? Van, aki vissza se néz, más meg évekig sirankozik az exe után.
2023. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%

Egyéntől függ, azon belül is életszakasztól. Én mindig is megéreztem, amikor egy kapcsolat a végéhez közeledett. Szerintem ezt szinte tapintani lehet. Volt, akiért kapálóztam. Ma már nem tenném. Soha, senkiért, talán.


F

2023. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hàt.. ő sem nagyon kapàlózott èrtem, pedig picit vágytam volna rà. :/ Igaz, hogy èn mondtam, hogy legyen vége, de csak azért mert úgy éreztem, kezd engem hanyagolni, bàr az is igaz, hogy éppen problémài kezdtek lenni, elvileg. De egyàltalàn nem ellenkezett, ès ennek màr lassan 4 hónapja, szóval gondolom, egyàltalàn nem hiányozhatok neki. :( Sokszor bánom, hogy én mondtam ezt, de nem tudom, közben meg, az idő engem igazol, nem(?)
2023. szept. 12. 23:32
 7/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyèbkènt!
2023. szept. 12. 23:32
 8/37 anonim ***** válasza:
18%
Én meg köszi a lepontozást, kedves gyakoris kollégák!
2023. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

Mivel elég sok jellembajnok nő még arra se képes, hogy őszintén kommunikáljon a problémákról a saját párjával, ezért igen, előfordul! Sok dolog lenne amit meg lehetne és kellene is beszélni, vagy legalább annyi alap lenne hogy a másik felet beavatni hogy gond van, de nem, egyszerűen még ezt se. Hiába párkapcsolat, sokszor a nő teljesen önző és sunyi, aztán derült égből jön a villámcsapás a férfinak hogy a nő szakít vagy válni akar. És hát sokszor mindenkit beavat, barátnőket, barátokat, kollegákat, rokonokat, csak épp a párját nem tartja annyira hogy pont vele megbeszélje a problémákat! Sokszor már az utódja is megvan ezalatt az idő alatt.

Tehát igen, a nő már javában kiheverte, vagy rosszabb esetbe meg se rázta annyira, a férfira meg utólag csapódik az egész, sokkal durvább módon, mert pl be sem lett avatva hogy mi a helyzet. És akkor építse fel újra az életét, vagy oldja meg a hiánypótlást magának azon nyomban, az már kit érdekel.

És lehet jönni a férfiakat hibáztatni még ezek után is hogy mert nem tünt fel az a baj, de szerintem a sunyi képmutatás női oldalról, és a másik fél nem partnerként kezelése sokkal nagyobb probléma! Az őszinteség hiánya már csak a ráadás. Általában ebből eszkalálódik a probléma is, meg hogy mostanra minden kapcsolatot sikerült eldobhatóvá zülleszteni. Hajrá fogyasztói társadalom, és hajrá élmények habzsolása, meg minden...

2023. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Igény erre gondoltam, köszi, hogy a pasikban talàn később csapódik le az egész.


Azért ezekről nàlunk nem volt szó, mert elve nem is volt mèg egy komoly kapcsolat. Ettől függetlenül, èn azt hiszem, hogy próbàltam neki jelezni, hogy nekem bizonyos dolgok már nem "okék", hogy így mondjam.

2023. szept. 13. 00:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!